Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo Optimalizační balíček 2017

Dopřejte svému počítači tu nejlepší péči a pořiďte si komplexní optimalizační balíček v hodnotě téměř 1200,- za pouhých 799,-! Mějte nad vším kontrolu a předcházejte nepříjemným problémům jako je selhání systému, ztráta dat nebo pomalý systém. Optimalizační balíček Ashampoo se o vše postará za vás! 
>>> Takto výhodně pouze na SW.CZ! <<<

Optimalizační balíček obsahuje:
Ashampoo WinOptimizer 16
Ashampoo HDD Control 3
Ashampoo UnInstaller 7
Ashampoo Privacy Protector

Ashampoo WinOptimizer 16 je výkonný nástroj pro optimalizaci systému, který čistí vaše disky a udržuje váš počítač v běhu při konstantní rychlosti. Také chrání vaše soukromí a umožňuje přizpůsobit si systém Windows. Kromě 3 různých čisticích modulů aplikace nabízí dalších 30 nástrojů, které pokrývají všechny úkoly kolem údržby, ladění, analýzy systému, zvýšení výkonu a zpracování souborů (šifrování, rozdělení, atd.)
Ashampoo HDD Control 3 - špičkový nástroj pro monitorování stavu vašich pevných disků. Pevné disky jsou dlouhodobou pamětí vašeho počítače. A stejně jako u nás, se časem paměť zhoršuje i u vašeho PC. Roztroušené fragmenty systémových souborů způsobují delší dobu načítání a mechanické opotřebení nevyhnutelně vede ke ztrátě dat a selhání disku. Téměř 10% všech pevných disků se opotřebí již po třetím roce používání.
Ashampoo HDD Control 3 skenuje paměť vašeho počítače. Snižuje čas načítání, předchází ztrátě dat a předčasně odhaluje znaky selhání disku, než k němu opravdu dojde.

Ashampoo UnInstaller 7 - odstraní nežádoucí programy do posledního bytu! Usnadňuje instalaci, testování a odinstalování aplikací. Nežádoucí software, rozšíření prohlížeče a toolbary odstraníte jen několika kliknutími! Nikdy předtím nebylo odstraňování zbytkového softwaru tak rozsáhlé, ale zároveň jednoduché. Odstraní i starší aplikace díky důkladnému čištění. 
Ashampoo Privacy Protector - není radno riskovat když jde o ochranu vašich dat. Šifrujte a archivujte vaše souboru za pomoci Privacy Protector!
Privacy Protector nabízí inovativní kombinovaný bezpečnostní přístup, který zahrnuje šifrování, archivaci a čištění. Nemusíte používat samostatné nástroje, které nemusí být dohromady kompatibilní. Nyní se můžete spolehnout na jeden komplexní vyvážený nástroj s jednoduchým a přehledným ovládáním.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/8/7 (Ashampoo HDD Control 3 NEPODPORUJE windows 10)
Připojení k internetu pro aktivaci programu. 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo Optimalizační balíček
Nová licence:

799 Kč Ashampoo Optimalizační balíček 2018Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku