Produkt Počet kusů Cena s DPH

ABBYY FineReader 14 - zdarma

Zkušební verze aplikace ABBYY FineReader 14 vám umožní posoudit kvalitu rozpoznání a zachování původního rozložení dokumentu s pomocí technologie adaptivního rozpoznávání dokumentů (ADRT) a v praxi posoudit  odlišnou technologi aplikace ABBYY FineReader. 

 

  • Vysoce přesné převody dokumentů PDF a skenů do formátů pro další zpracování: Průběžné vylepšování technologie OCR společnosti ABBYY zaručuje, že tato technologie stále dosahuje výjimečných výsledků při převodech skenů a dokumentů PDF do digitálních formátů s možností úprav a vyhledávání, např. Word, Excel®, PowerPoint® či PDF. Verze 14 zachovává všechny známé původní funkce aplikace FineReader, např. rozšířené funkce OCR a automatické převody.
  • Úpravy PDF a spolupráce: Aplikace FineReader 14 se dodává jako komplexní řešení pro práci s dokumenty PDF a se skeny a má vestavěné pokročilé nástroje pro úpravy a spolupráci, což usnadňuje správu stránek, úpravy obsahu, kontroly, práci s komentáři, vyhledávání, vyplňování formulářů, podepisování a ochranu souborů.
  • Porovnávání dokumentů v různých formátech: Zbrusu nová funkce Porovnávání dokumentů odhaluje a zvýrazňuje veškeré důležité změny v textu dvou verzí stejného dokumentu bez ohledu na to, zda jsou ve formátu PDF, aplikace Word, JPG nebo jiném – dokáže kupříkladu porovnat sken s digitálním originálem.
  • Hluboká integrace OCR do nástrojů PDF: FineReader 14 představuje ideální produkt pro kohokoli, kdo denně pracuje se skeny a soubory PDF vytvořenými z tištěných dokumentů, protože dokáže automaticky použít technologii OCR při práci s PDF, kdykoli je to potřeba.

 

 


Vyzvedněte si licenci zdarma

Zadejte Vaše jméno:
Zadejte Váš email:
 
 Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku