Produkt Počet kusů Cena s DPH

CyberLink Director Suite 3

Director Suite přináší kompletní kreativní sadu pro úpravy videa a fotografií! Sdělte své příběhy prostřednictvím úžasných videí a fotografií.

Sada Director Suite je navržena tak, aby poháněla vaši kreativitu - rychlost, flexibilita a výkon v editaci videa a fotografií, barevné korekce, a audio uspořádání - vše, co potřebujete pro zachycení své vize!

Director Suite 3 zahrnuje čtyři oceněné multimediální kreativní aplikace -PowerDirector 13,ColorDirector 3AudioDirector 5 a PhotoDirector 6, a nabízí tak nejucelenější řešení pro úpravy videa a fotografií určené pro kreativní odborníky. S podporou Roud-Trip-editace pracují všechny 4 aplikace vDirector Suite bezproblémově mezi sebou a poskytují nejhladší post-produkční prostředí pro profesionální uživatele.

PowerDirector - nejflexibilnější a nejrychlejší 64-bitový software pro střih videa - podporuje 100 stop časové osy, MultiCam úpravy, zahrnuje světově nejrychlejší 64-bitovou technologii TrueVelocity a plně přizpůsobitelný nástroje designu a efekty. Podporuje nejnovější formáty 4K, H.265 / HEVC a XAVC-S. 

PhotoDirector – unikátní aplikace přizpůsobená pro úpravy fotografií, která poskytuje efektivní pracovní postup, efektivní správu fotografií, kompletní nastavení a kreativní úpravy. PhotoDirector obsahuje vše, co potřebujete, abyste ze svých fotografií vytvořili umělecká díla.

AudioDirector- pokročilý audio editační software pro vícestopé míchání, obnovu zvuku a vytváření prostorových zvukových stop s úžasnými efekty. 

ColorDirector – software pro profesionální barevné korekce s kompletními nástroji pro úpravy barev a opravy. Inovativní sledování pohybu pro regionální nastavení barev. 

Extra prémiový obsah - zahrnuje NewBlue Video Essentials 1 a 5, NewBlue Titler Pro v.1, proDAD Adorage Filter, CyberLink Wedding Pack, Travel Pack 2, Holiday Pack 5; 20GB prostoru ve službě CyberLink Cloud na 1 rok a PowerDirector Mobile pro Windows 8 / Android.
 
Podporované vstupní formáty – video: MVC (MTS), FLV, MKV, AVCHD (M2T / MTS), AVI, DivX, MOV (s podporou alfa), MP4 (XAVC-S / H.264 / H.265 / HEVC), WMV, VOB
Podporované výstupní formáty – video: AVCHD 3D/Progressive, XAVC-S, H.265/HEVC, H.264/AVC, MKV, MP4, MOV, WMV, AVI
Export na disk: Blu-ray, AVCHD, DVD, SVCD, VCD
Audio – import: AAC, ALAC, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS, WAVE, MPEG-1 Layer III
Fotografie – import: MPO, JPS, RAW, GIF, BMP, JPG, TIF, PNG, animovaný GIF
 
Minimální systémové požadavky:
Operační systém: Windows 8.1/8/7/VISTA (SP2)
Rozlišení obrazovky: 1024 x 768, 16-bit color nebo více
Paměť: Minimum 2 GB DDR2 požadováno, 3 GB pro 32-bit OS, 6 GB pro 64-bit OS; pro 2K/4K video editaci požadováno 6 GB DDR2
Prostor na pevném disku: požadováno 9.5 GB
Procesor: Intel Core i5, AMD Phenom II x4 nebo vyšší pro Blu-ray 3D; pro 2K/4K video editaci Intel Core™ i7 nebo AMD Phenom II X4 se 64-bit OS
Grafická karta: Intel® 945 GM nebo novější, 64 MB-VRAM nebo více
Vyžaduje internetové připojení!

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

CyberLink Director Suite
Nová licence:

4 231 Kč CyberLink Director Suite 4

4 344 Kč CyberLink Director Suite 5

4 513 Kč CyberLink Director Suite 6Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku