Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) - EDU licence (NAMED), 12 měsíců

Akademičtí členi sdružení EUNIS-CZ se mohou těšit na skvělou slevu! Členi tohoto sdružení mají totiž nárok na cca 40% slevu na produkty Adobe. 

Verze NAMED - EDU VEZRE "NAMED" JE URČENA PRO POČÍTAČ VE ŠKOLNÍ INSTITUCI A JE NA JMÉNO. Druhá instalace na notebook nebo na přípravu je možná. Obsahuje také služby v Creative Cloudu. Pokud potřebujete licenci pro učebny, je třeba vybrat verzi "DEVICE". 

Uvedená cena je za 1 licenci!

EDU licence je určena pro školská zařízení. 

Víte, že předplatné Adobe Creative Cloud je možné pořídit až na 4 roky? 
Nově si můžete zvolit vlastní délku období předplatného, a to až na 36 měsíců pro komerční společnosti, a dokonce až na 48 měsíců v případě segmentu školství a státní správy. Nejkratší možné volitelné období zůstává 12 měsíců. 

Jste-li základní nebo střední škola, která má zájem o nákup 11 a více licencí sady Adobe Creative Cloud máme pro Vás připravenou výrazně zajímavější cenu.
Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte na e-mailu multilicence@sw.cz nebo telefonicky 481 001 003.


S řešením Adobe® Creative Cloud získáte celou kolekci grafických nástrojů Adobe a mnohem více. Milujete tisk? Zajímají Vás webové stránky a aplikace pro iPad? Jste připraveni na úpravy videí? To vše můžete dělat. Navíc členové Creative Cloudu získají automaticky přístup k novým produktům a k exkluzivním aktualizacím, jakmile jsou vydány. A s pomocí cloudového uložiště a schopnosti synchronizace pro jakékoliv zařízení budou Vaše soubory vždy tam, kde je potřebujete.

Adobe® Creative Cloud pro týmy zjednodušuje spolupráci napříč Vaší společností. Každý člen Vašeho týmu obdrží 100 GB úložného prostoru v cloudufunkce pro sdílenísynchronizaci zařízení a přístup do organizace expertní podpory Adobe (odborná podpora je dostupná v angličtině, francouzštině, němčině a japonštině).


Každá licence Adobe® Creative Cloud obsahuje:
  • Kompletní sadu všech produktů vždy v nejaktuálnější verzi, například Adobe Photoshop Extended, Adobe Illustrator, Adobe InDesign a další 
  • Dále Adobe LightroomMuseTypekitAdobe Story, nástroje a služby Adobe Edge
  • Adobe Digital Publishing Suite (Single Edition), pro neomezené publikování pro iPad
  • Adobe Business Catalyst, pro přizpůsobení obsahu stránek dle zaměření zákazníků
  • Administrátorskou konzoli pro správu licencí, přiřazování uživatelům, atd.
  • Prostor 100 GB pro ukládání sdílených souborů (pro každou TEAM licenci)

Přidávánípřiřazení nebo převádění jednotlivých licencí a sledování jejich používání jednotlivými členy týmu je umožněno díky centralizované administrativě (administrátorská konzole). Aplikace pro stolní počítače lze stáhnout a nainstalovat do více počítačů bez ohledu na operační systém. Aktivace je však omezená jen na dva počítače na osobu s daným členstvím!

Adobe® Creative Cloud vyžaduje minimálně roční kontrakt. Při nákupu platíte předplatné dopředu na rok v okamžiku nákupu. Více informací níže na stránce.

Systémové požadavky (soubor PDF)


O členství v Adobe Creative Cloudu
Pro objednání Adobe® Creative Cloudu je třeba jako první krok provést registraci do licenčního programu VIP (Value Incentive Plan). Pozvánku Vám rádi v případě zájmu zašleme.

Členství v Creative Cloudu je platné na dobu 12-48 měsíců od prvního nákupuV průběhu členství je také možné dodatečně dokupovat další licenceDélka platnosti další licence je vždy počítána k datu expirace první licence Creative Cloud, cena za další licence je počítána dle počtu měsíců zbývajících do konce členského období (počet celých měsíců od nákupu další licence do data expirace aktuálního členství, zaokrouhleny nahoru - např. pro 5 měsíců a 12 dnů bude pořízeno členství na 6 měsíců, atd.).

Prodloužení členství není podmínkou a není ani automatické. Licence tedy funguje jako pronájem/předplatné. Před ukončením členství se může zákazník rozhodnout, zdali zakoupí členství na dalších 12 měsíců, a pro kolik licencí. V případě, že aplikace nehodlá dále využívat a licenci neprodlouží, ta automaticky zaniká. Po datu expirace přestávají být aplikace použitelné a je třeba je odinstalovat. 

Při ukončení předplatného přestanou aplikace fungovat, když se ale třeba za rok rozhodnete znovu platit, aktivují se. Můžete tak zaplatit Adobe jen při nárazové akci, kdy na krátko potřebujete více licencí.


Licence: cena je za 1 licenci, přičemž licenční ujednání (EULA) povoluje 2 instalace za předpokladu, že nepoběží souběžně. Uvádíme možné příklady (není-li v licenčním ujednání stanoveno jinak): pracovní stanice + osobní počítač doma; pracovní stanice + přenosný počítač apod. Licence pro komerční společnosti a soukromé uživatele (licence je určena i pro domácí soukromé použití). 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Adobe CC
Nová licence:

26 136 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) - Komerční licence, 12 měsíců

37 154 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) s Adobe Stock - Komerční licence, 12 měsíců

26 136 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) - GOV licence, 12 měsíců

10 197 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) - EDU licence (DEVICE), 12 měsíců

20 390 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12 pro 25 PC, 12 měsíců

40 779 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12 pro 25 PC, 24 měsíců

61 169 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12 pro 25 PC, 36 měsíců

81 559 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12 pro 25 PC, 48 měsíců

816 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12, rozšiřující 1 licence, 12 měsiců

1 631 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12, rozšiřující 1 licence, 24 měsiců

2 447 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12, rozšiřující 1 licence, 36 měsiců

3 262 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12, rozšiřující 1 licence, 48 měsicůZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku