Produkt Počet kusů Cena s DPH

Sothink SWF Easy

Potřebujete vytvořit flash animaci? Jste začátečník nebo středně pokročilý animátor? Pak je Sothink SWF Easy (dříve pod názvem Glanda) ten správný nástroj pro vás. Program Sothink SWF Easy Vám umožní vytvářet snadno a rychle profesionální flash animace typu: album, animovaný banner, navigační tlačítko, animované menu atd.

Hlavní silou programu Sothink SWF Easy je totiž právě práce s textovými efekty. Základní nástroje jsou: import obrázků, transformace textů, plynulé změny tvarů a barev a další. Tvorba animací a použití veškerých nástrojů je do značné míry intuitivní. Sothink Glanda obsahuje velké množství šikovných efektů a šablon, které vám velmi zjednoduší práci.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku