Produkt Počet kusů Cena s DPH

AutoCAD LT 2018 Commercial New SLM ELD 3-Year Subscription with Advanced Support PROMO

Speciální sleva je zpět - ušetřete 25%! Stávající zákazníci mají do 20.4.2018 možnost získat nejnovější AutoCAD LT za jedinečnou cenu! Pokud vlastníte trvalou licenci ve verzi R14 (1998) až 2018 bez služeb můžete zakoupit zvýhodněné roční nebo tříleté předplatné. Pro využití slevy je třeba uvést stávající licenční číslo a odinstalovat původní verzi, za kterou bylo promo uplatněno.


Typ licence: předplatné na 3 roky
Dodání: elektronicky (e-mail)
Tříleté předplatné obsahující Advanced podporu. Proč zvolit tuto varinatu? Podívejte se na video připravené výrobcem Autodesk.
Počet licencovaných zařízení: 1

 

Vytvářejte okouzlující 2D a 3D návrhy díky softwaru AutoCAD® 2018. Aplikace AutoCAD je součástí všech sad Autodesk Design Suite a pomáhá urychlit vytváření detailů a dokumentace, které pak lze snadno sdílet pomocí technologie TrustedDWG. Aktualizované moderní rozhraní zkvalitní proces projektování a vylepšení produktivity zrychlí pracovní postupy. Pomocí karty Nový rychle otevřete nové a existující výkresy, v galeriích pásu karet budete mít vizuální přístup k obsahu výkresu a díky novým funkcím okna Nápověda snadno zjistíte umístění nástrojů.

AutoCAD 2018 hlavní vlastnosti programu:
  • Slouží k propojení pracovních postupů napříč integrovanými řešeními pro stolní počítače, cloud a mobilní zařízení.
  • Umožňuje rychlé spuštění pracovního postupu návrhu.
  • Je zárukou bohatších vizuálních zážitků.
  • Přenáší skutečný svět na plátno aplikace AutoCAD.

AutoCAD představuje světovou špičku mezi CAD programy. Jeho formáty souborů DWG a DXF jsou de-facto standardem při výměně CADovských dat. V současné době je ve světě přes 10.000.000 uživatelů AutoCADu. Vedoucí pozici aplikace AutoCAD na CAD trhu potvrzuje i opakované získání titulu CAD produkt roku udělovaného odborným tiskem. Jen do výzkumu a vývoje věnuje Autodesk ročně tolik prostředků jako je celoroční obrat nejbližšího konkurenta.

AutoCAD slouží často jako platforma pro běh nadstavbových aplikací vyvíjených jak Autodeskem tak dalšími firmami. Tyto nadstavby lze programovat v jazycích C (ADS), C++/C# (ARX) nebo AutoLISP/VisualLISP (LSP/VLX), MS Visual Basic pro aplikace (VBA), pomocí ActiveX (či Java), JavaScript a v .NET jazycích. Pro přístup k souborům .DWG lze využít knihovny ObjectDBX a RealDWG.

AutoCAD podporuje práci v síti a licence je chráněna softwarovým klíčem (do verze 2000 hardwarovým klíčem) nebo autorizačním kódem (plus síťová plovoucí NLM licence pro sítě TCP/IP). Viz též Licence Autodesk.

AutoCAD je úspěšně využíván v celé škále aplikací - zahrnuje oblasti od strojírenství, přes stavebnictví, architekturu a mapování, ale i obory geodézie a GIS, elektrotechnika, chemie, astronomie, archeologie, ekologie a třeba i divadelnictví. Vysokou přesnost dat v AutoCADu si můžete ověřit na výkresu sluneční soustavy SOLAR.DWG (hledejte přistávací modul na Měsíci).

AutoCAD existuje v mnoha lokalizovaných verzích - český AutoCAD Rel.13, Rel.14, AutoCAD 2000, 2000i, 2002, 2004 i 2005 byly plně lokalizovány firmou CAD Studio (Xanadu). Od verze 2011 je AutoCAD dodáván Autodeskem v tzv. multilanguage verzi a jazyk aplikace (language pack) se volí až při instalaci, resp. doinstalováním patřičného jazykového balíčku (language pack).
 
Systémové požadavky:
  • Windows 10 či Windows 8/8.1 (Standard, Enterprise, Professional), Windows 7 (Enterprise, Ultimate, Professional nebo Home Premium) pro 32bitové i 64bitové veze - (starší verze AutoCADu podporují též WinXP/Vista/Win2000/NT4/Win98/Me)
  • CPU Pentium-4 nebo Athlon/Opteron 3.0GHz nebo vyšší se SSE2
  • 2GB RAM (doporučeny 4GB), 6GB diskového prostoru
  • grafika min. 1024x768 truecolor (doporučeno: 1600x1050 128MB VRAM, Pixel Shader 3.0, Direct3D workstation-class)
Licence SLM (single license manager) je vázána na konkrétní počítač. Jednouživatelská licence.
 
Prodloužení je možné pro zákazníky s předplacenou smlouvou nebo na služby trvalé licence. Prodloužení lze provést nejdříve 3 měsíce před koncem platnosti licence. 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

AutoCAD
Nová licence:

14 427 Kč AutoCAD LT 2018 Commercial New SLM ELD Annual Desktop Subscription with Advanced Support

28 851 Kč AutoCAD LT 2018 Commercial New SLM ELD 2-Year Subscription with Advanced Support

43 276 Kč AutoCAD LT 2018 Commercial New SLM ELD 3-Year Subscription with Advanced Support

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

14 427 Kč AutoCAD LT Commercial New SLM Annual Desktop Subscription Renewal with Advanced Support

28 851 Kč AutoCAD LT Commercial New SLM 2-Year Desktop Subscription Renewal with Advanced Support

43 276 Kč AutoCAD LT Commercial New SLM 3-Year Desktop Subscription Renewal with Advanced Support

8 682 Kč AutoCAD LT, Renewal Commercial Maintenance Plan, 1 rokZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku