Produkt Počet kusů Cena s DPH

Battlefield 3

Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nového enginu Frostbite™ 2 studia DICE. S touto technologií vyniká především vysokou kvalitou grafického zpracování, efekty destrukce, dynamickým zvukem a animacemi postav řízenými technologií ANT z nejnovějších her EA SPORTS™.

V Battlefield 3 se hráči ocitnou v roli příslušníka elitní jednotky americké námořní pěchoty a zažijí adrenalinové mise v rozmanitých lokacích, jako jsou Paříž, Teherán či New York. Bojiště působí realističtěji a umožňují mnohem vyšší míru interakce.

V Battlefieldu 3 je celé bojiště zničitelné. To znamená, že můžete bořit celé budovy, ničit kryty svých nepřátel nebo se třeba skrz zeď prostřílet k tomu vojákovi schovanému pod oknem, co vás ohrožuje ze třetího patra.

Battlefield 3 přináší ohromující, dynamickou podívanou, ke které nepotřebujete scénář. Multiplayerové mapy jsou navržené tak, aby se na nich mohly odehrávat ty nejdramatičtější bojové scény ve vaší režii.

Battlefield 3 přináší dokonalý zážitek skupinového boje a je zabezpečen systémem proti podvádění. Díky BATTLELOGU nebudete muset platit za prvky, které od moderní střílečky očekáváte, jako je sledování statistik a kontakt se spolubojovníky.

  • BATTLELOG vám umožňuje hrát a plánovat hry s přáteli, analyzovat odehraná kola, koordinovat snahu pro odemčení nových předmětů a organizovat souhru v rámci čet, které zaznamenávají vaše kolektivní statistiky. Hraní s přáteli nebylo nikdy jednodušší.

Součástí Battlefield 3 je také široké spektrum bojové techniky. Celému balíku dominují nadzvukové vojenské stíhačky a výčet doplňuje rozmanitá pozemní námořní i vzdušná technika. Nebude chybět ani podpora multiplayeru pro až 64 hráčů.

 

Systémové požadavky:
CPU: 2 GHz DUAL CORE (Core 2 Duo 2.4 GHz / Athlon X2 2.7 GHz)
RAM: 2 GB
OS: min. Windows Vista (Service Pack 1) 32-bit
Video Card:(AMD): DirectX 10.1 s 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000, 6000 series,  ATI Radeon HD 3870 nebo vyšší)(NVIDIA): DirectX 10.0 s 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 nebo 500 serie, with NVIDIA GeForce 8800 GT nebo vyšší)
Platforma: Origin klient (nutné internetové připojení) 

 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Battlefield
Nová licence:

1 437 Kč Battlefield 1

860 Kč Battlefield 4Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku