Produkt Počet kusů Cena s DPH

Assassins Creed 2 + Liberation + Black Flag

Assassin’s Creed 2 je epický příběh rodiny, pomsty a konspirace zasazený do původní, ale brutální doby italské renesance. Ezio se přátelí s Leonardem da Vinci, je najímán nejmocnějšími florentskými rodinami a podniky a pohybuje se kanály Benátek, kde se učí jak se stát mistrem zabijákem. Assassin’s Creed 2 zachovává klasický gameplay, který dosáhl celosvětového úspěchu a zároveň předkládá nové zážitky, které i zkušené hráče překvapí a postaví před výzvu. Assassin’s Creed 2 je hra, která se stala nejrychleji prodávánou v historii videoher. Netrpělivě očekáváný titul nám nabízí nového hrdinu, Ezio Auditore da Firenze, mladého italského šlechtice, a novou dobu – italskou renesanci.
 
 

Assassins Creed Liberation - píše se rok 1765. Když na severu dochází k vyostření situace vedoucí až k americké revoluci, chystají se španělské síly k ovládnutí Louisiany na jihu. To ale netuší nic o Aveline, smrtící asasínce, která využije každou zbraň ve svém arzenálu, aby získala pro svou zemi a lid svobodu. Ať už Aveline likviduje nepřátele potichu sériemi zabití ve zpomaleném režimu, nebo je láká do smrtících pastí, zasévá strach do srdcí všech, kdo jí stojí v cestě. Jako asasínka se Aveline brzy vydá na nezapomenutelnou cestu, která ji zavede z přelidněných ulic New Orleans přes bažiny plné voodoo magie až do starobylých mayských ruin. Aveline sehraje důležitou roli v prudkém zrodu nového národa. Bojuje nejen za svou svobodu, ale také za svobodu svých spoluobčanů.
 

Assassin’s Creed Black Flag - je rok 1715, piráti vládnou Karibiku a založili jejich vlastní Republiku bezpráví, kde korupce, nenasytnost a krutost jsou na denním pořádku. V Assassin’s Creed IV Black Flag povedete Edwarda Kenwaye zapojeného do války mezi Templáři a Assassiny. 
A BRASH REBEL ASSASSIN – staňte se Edwardem Kenwayem, charismatickým , ale brutálním kapitánem pirátů vytrénovaným Assassiny. Edward může lehce přecházet mezi Assassinským Hidden Bladem a novou výzbrojí zahrnujícím čtyři flintock pistole a dva palašské meče.
Prozkoumejte otevřený svět plný příležitostí – Objevte největší a nejrozmanitější svět, který kdy AC měl! Od Kingstonu až po Nassau, přes 50 unikátních lokací.Zažijte drsnou realitu za pohádkami o pirátech – staňte mezi legendárními jmény jako Blackbeard, Calico Jack aBenjamin Hornigold a buďte při událostech, které definovaly Zlatou éru pirátství. 
 
 

 


Systémové požadavky:
 • Operační systém: Windows XP / Windows Vista/ Windows
 • 7 Procesor: dvoujádrový procesor 1,8 GHz Intel Core 2 Duo či AMD Athlon 64 X2 2,4 GHz
 • Operační paměť: 2 GB Grafická karta: 256 MB,
 • kompatibilní s DirectX 9.0c nebo 10.0 a s funkcí Pixel Shader 3.0
 • Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c
 • 8 GB volného místa na pevném disku
 • Mechanika DVD-ROM DirectX? 9.0c
 • Hra vyžaduje připojení k internetu
 • Platforma: UPlay
 • Lokalizace: angličtina
 • Doporučujeme ověřit, jestli hra bude kompatibilní

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Assassins Creed
Nová licence:

398 Kč Assassins Creed III

616 Kč Assassins Creed IV The Black Flag

695 Kč Assassins Creed 3 + Brotherhood + RevelationsZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku