Produkt Počet kusů Cena s DPH
18. 7. 2016
archiv novinek

Adobe Photoshop má nové funkce!

Adobe Photoshop má nové funkce!

Adobe Photoshop CC se dočkalo upgradu a nabízí hned několik zcela nových funkcí. Znáte je všechny? 

Update s označením CC2015.5 přináší řadu vylepšení co do rychlosti fungování jednotlivých nástrojů. Ale především nové a 100% užitečné funkce.

A co je nového?

1) Přepnout na původní verzi nástroje 

Tuto možnost ocení především uživatelé, kteří nebyli zcela spokojení s loňským upgradem Retušovacího štětce. Po aktualiaczi sice pracoval rychleji, jenže zároveň vytvářel kolem retušovacích oblastí skvrny. Ty byly někdy patrné více a někdy méně. Ovšem po poslední aktualizaci je možné tento nástroj přepnout na jeho původní verzi.  

2) Filtr "Zkapalnění" posílen o vylepšenou funkci "Rozpoznání tváří"

S touto technologií jste se mohli setkat již dříve - je schopna automaticky rozpoznat ústa, oči, nos a dokonce i tvar obličeje. A všechny tyto rysy je možné v několika jednoduchých krocích upravit pomocí posuvníků. Zásadní vylepšení této funkce je v automatizaci celého postupu. Což zásadním způsobem urychluje práci s retušovánímportrétů. A protože se stává velice často, že na fotografiích je více tváří, je tento nástroj schopný je všechny rozeznat a umožnit jejich individuální úpravy. 

3) Oříznutí doplněné o funkci vhodnou pro krajinkáře

Oříznout a narovnat obrázek je doplněné o automatické vyplnění mezer, které vzniknou při natočení obrázku. V podstatě jde o obdobu funkce „Vyplnit podle obsahu“. 

4) Srovnání písem

V tomto případě si mnou ruce především ti, kdo užívají Photosop jako grafický editor. Tento nový nástroj pojmenovaný „Srovnání písem“ dokáže vyhledat písmo podle obrázku. Stačí vybrat oblast obrazu s textem a Photoshop jej porovná s licencovanými soubory písmen ve Vašem počítači nebo ve službě Typekit a navrhne Vám podobná písma. Zvládne přečíst cokoliv – od fotografií, přebalu knihy nebo například poštovní známky. 

 Další vylepšení:

  • Aktualizovaný panel Knihovny
  • Vylepšená kreslicí plátna – nově lze duplikovat vrstvy a skupiny vrstev do jiných kreslicích pláten, rychle měnit pozadí pláten nebo plátna zobrazovat s průhledným pozadím
  • Vylepšení exportu – nové políčko usnadňuje vkládání barevných profilů do souborů PNG a JPEG
  • Vylepšení integrace služby Adobe Stock - datové zdroje lze nyní v aplikaci Photoshop otevřít přímo z webu Adobe Stock
  • 3D tisk ve formátu 3MF
  • Vylepšení Creative Cloud knihoven – knihovny lze nově sdílet s kýmkoli, kdo má účet CC, přidávat spolupracovníky a nastavit, jaké budou mít oprávnění.

 

Podívejte se, co všechno ještě přinesl upgrade z června 2016! 
Využijte jedinečnou příležitost a získejte Adobe Pohotoshop se slevou! A to pouze do 2.9. 2016!

Adobe Photoshop se slevouZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku