Produkt Počet kusů Cena s DPH
25. 10. 2017
archiv novinek

Nový program pro práci s PDF!

Ashampoo PDF Free je rychlá aplikace pro otevírání, úpravu a vytváření dokumentů ve formátu PDF. Krom toho podporuje všechny standardy PDF. Dokumenty PDF jsou kompaktní a prostorově úsporné, protože jsou optimalizovány při ukládání s velikostí souborů přizpůsobenou jejich použití. Program je dodáván s virtuálním ovladačem tiskárny, který vám umožní vytvářet PDF soubory z jakékoli aplikace Windows, která podporuje tisk. Ashampoo PDF také podporuje a pomáhá uživatelům s vyplněním formulářů. Integrované vyhledávání dokumentů usnadňuje rychlé nalezení obsahu textu a uživatelé mohou také uspořádat, odstranit nebo vložit stránky z jiných dokumentů PDF a přidat další obsah do stávajících souborů PDF.
 
Program pro práci s PDF 
 
Upravujte PDF soubory stejně pohodlně, jako dokumenty Word
Díky aplikaci Ashampoo PDF je vytváření, úpravy a komentování dokumentů PDF stejně snadné jako jejich exportování pro další zpracování v Microsoft Word nebo jiných aplikacích. Ashampoo PDF vždy poskytuje vynikající výsledky – ať už pracujete s textem a obrázky, nahrazujete písma, upravujete rozvržení nebo upravujete stránky v dokumentu.

Nekopírujte – konvertujte - editujte dokumenty v MS Word nebo v jiných formátech
Ashampoo PDF konvertuje vaše PDF soubory do textových dokumentů, které jsou upravitelné v MS Office nebo Ashampoo Office. Podporuje také formáty HTML, EPUB, JPG nebo RTF. PDF Professional dále také podporuje optické rozpoznávání znaků – konvertovat tak můžete vaše oskenované dokumenty do upravitelné podoby.

Vestavěná kontrola textu a kontrola pravopisu
Ashampoo PDF umožňuje upravovat, přidávat, mazat a formátovat celé odstavce nebo stránky textu. Zabudovaný záznamník změn vyznačí všechny úpravy, které jste provedli, pro jednoduchou revizi. Kontrola pravopisu se vypořádá s překlepy a automatické dělení slov zajistí i dobrý vzhled textu.

Uspořádejte stránky v dokumentu
Kontrola dokumentů nikdy nebyla jednodušší. Přeskupujte, mažte, vyjímejte a otáčejte jednotlivé stránky, jak se vám zlíbí. Můžete dokonce vkládat stránky z jiných PDF dokumentů nebo kombinovat několik PDF do jednoho dokumentu. 

Zabudovaný ovladač "PDF printer" pro maximální flexibilitu
Ashampoo vám umožňuje vytvářet PDF ve vysoké kvalitě a to z jakékoliv aplikace Windows. Jednoduše klikněte na "Print/Tisk" a vyberte virtuální tiskárnu Ashampoo PDF. 
 
Přidávání poznámek a zvýrazňování 
Ashampoo PDF usnadňuje přidávání poznámek k dokumentům PDF, ilustruje důležité detaily a zvýrazňuje jednotlivé pasáže "značkovacím" nástrojem. Je dodáván s připravenými známkami jako například "Schváleno" nebo "Důvěrné". 
 
Program pro práci s PDF 
 
 
 
 Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku