Produkt Počet kusů Cena s DPH
7. 5. 2018
archiv novinek

Bezpečnost především!

Heimdal PRO - jeden z - v Čechách méně známých - antivirových řešení. Ovšem ve světě jde o vysoko hodnocenou bezpečnostní aplikaci, která funguje jako doplněk antivirů. Jejím účelem je blokovat škodlivý software. A to včetně dnes stále agresivnějšího ransomwaru. 

Především průběžně kontroluje internetový provoz a blokuje nebezpečné webové stránky a škodlivý obsah. Další posílení ochrany pak představují automatické aktualizace klíčového softwaru, prostřednictvím jehož bezpečnostních mezer je Váš počítač relativně snadno napadnutelný. Heimdal Pro pracuje na pozadí operačního systému a pokud si během úvodní konfigurace po prvním spuštění programu nastavíte aktualizace softwaru do režimu "Autopilot", nebudete se muset již o nic dalšího starat. Také filtrování internetového provozu, stejně jako blokování malwaru je aktivováno automaticky. Jedinou funkci, kterou je třeba aktivovat ručně, najdete pod názvem "Vector Detection" v nabídce "Malware Engine". Jde o pokročilou detekci neznámého škodlivého softwaru na základě podezřelých vzorů v příchozí a odchozí internetové komunikaci. 

Závěrem

Nepodceňujte zabezpečení dat ve svém počítači a přidejte další vrstvu ochrany, která bude připtavena i na zatím nepopsané hrozby. 

Antivir Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku