Produkt Počet kusů Cena s DPH
3. 4. 2018
archiv novinek

Získali jsme Cenu kvality 2017!

V soutěži Shop Roku 2017 jsme díky Vám opět získali ocenění „Cena kvality". A to v kategorii software! I letos jsme velice vděční za Vaši přízeň a slibujeme, že budeme i nadále tvrdě pracovat na zlepšování našich služeb.

 
Soutěž Shop Roku vyhlašuje každý rok zbožový srovnávač Heureka. Ta i letos hledala mezi uživateli internetu jejich nejoblíbenější, nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e-shopy. Soutěž probíhala formou hlasování, kterého se účastnili reální zákazníci a odborná porota. Kompletní výsledky naleznete na oficiální stránce soutěže Shop Roku 2017. 

My v SW.cz jsme se zapojili do této soutěže v kategorii "Cena kvality - software". Druhého místa si ho skutečně moc vážíme! Je to pro nás znamení, že jste s našimi službami spokojení a to nám dává energii, kterou pro vás naoplátku vkládáme do naší práce.

Děkujeme! 

Tým SW.czZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku