Produkt Počet kusů Cena s DPH
16. 2. 2017
archiv novinek

Co zpomaluje počítač?

I Vy se na tuto otázku ptáte? Máme pro Vás několik tipů, v čem může být potíž se zpomaleným počítačem..
 
1. Málo paměti RAM
To by mohla být jedna z hlavních příčin zpomalení chodu PC. Projeví se zejména při zátěži počítače, například při spuštění počítačové hry.  A řešením může být například dokoupení operační paměti.

2. Příliš mnoho procesů na pozadí

Jedná se často o bezcenné utility dodané výrobcem počítače nebo pozůstatky programů, které již dávno nepoužíváte. V tomto případě je dobré nepotřebné procesy uzavřít a nesmyslné utility odinstalovat. S tím Vám může pomoci například Advanced System Care 10 Ultimate, který představuje oblíbený tuner a antivir v jednom. Významnou součástí výbavy programu jsou i funkce pro pravidelné čištění a defragmentaci registru operačního systému nebo opravu nefunkčních zástupců aplikací. 
Advanced SystemCare Ultimate je kompatibilní s dalšími bezpečnostními programy jako jsou antiviry, anti-malware a firewall. Z dalších funkcí je užitečná ještě možnost optimalizace internetového připojení, zrychlení startu počítače, zastavení zbytečně spouštěných programů a služeb nebo automatická optimalizace systémových nastavení...Pokud máte rádi řešení typu "vše v jednom", pak se Vám bude tento program, který ochrání počítač před viry a zároveň bude spravovat jeho rychlost, určitě líbit.
 
Chci program 

3. Konflikty mezi softwarem a systémové nastavení

Programy v systému si mezi sebou nerozumějí - pokuste se diagnostikovat, které aplikace konflikt způsobují. Ty pak odstraníte nebo nahradíte novější verzí, které již konflikt nezpůsobují. Taková situace může nastat například v případě užívání 2 antivirů. Potíž může být i ve špatném nastavení - například volba příliš vysoké hodnoty virtuální paměti v Ovládacích panelech

4. Spyware

Jeden z největších problémů dnešní doby. Tyto škodlivé programy, se šikovně urkyjí ve Vašem operačním systému. A následně Vám mohou odcizit cenné informace, osobní údaje a také zpomalovat chod počítače. Je vhodné tedy pořídit i kvalitní antivirové řešení.

5. Špatné ovladače

Zaměřte se na ovladače Vaší grafické i zvukové karty. Můžete tím předejít spoustě problémů.Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku