Produkt Počet kusů Cena s DPH
11. 12. 2017
archiv novinek

Vánoční dárek! Antivir + PowerBanka zdarma!

Vánoce se kvapem blíží! Udělejte radost sobě nebo svým blízkým! Darujte jim bezpečí v podobě světově oblíbeného antivirového programu, ke kterému dostanete - jako dárek - Powerbanku zcela zdarma! Ale pospěšte si - zásoby se tenčí a akce platí pouze do vyprodání zásob!

 Pouze u nás!

Ochraňte Váš Windows, Mac a Android telefony nebo tablety. Skvělé je, že pokud zařízení vyměníte, můžete vždy snadno přesunout licenci na nové. Eset Family Security pack obsahuje produkty, které zabezpečí internetové bankovnictví, nákupy a například chrání i před anti-phisnigem!

A protože je čas rozdávání dárků, přidáme do Vašeho balíčku i PowerBanku v hodnotě 600,- zcela zdarma!

ESET Family Security Pack

je zvýhodněné rodinné balení, které poskytuje ochranu až 3 stanic programem ESET Smart Security nebo ESET NOD32 Antivirus a také ochranu 3 chytrých telefonů s operačním systémem Android, Windows Mobile nebo Symbian pomocí programu ESET Mobile Security. Oproti samostatně zakoupeným licencím tedy ušetříte až 55 %! 

Ochrana bankovnictví a plateb - Produkt šifruje hesla a údaje z kreditní karty. Speciálně zašifruje také komunikaci mezi klávesnicí a prohlížečem, aby specifický malware (keylogger) nemohl získat a zneužít Vaše citlivá data. 

 Funkce Anti-Phishing - Zabraňuje podvodným internetovým stránkám získat citlivá data (uživatelské jméno, heslo k bankovnictví, detaily o kreditní kartě atd.).

 Anti-Theft – Už nemusíte mít strach ze ztráty zařízení! Sledujte a najděte ztracené zařízení, které chráníte pomocí balíčku Eset Family Security Pack. 

 Firewall - Personální firewall ochrání Vaše soukromá data, ať se připojíte kdekoliv. To je skvělé pro uživatele, kteří se přihlašují na cestách například na veřejné Wi-Fi sítě.

Chci antivir Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku