Produkt Počet kusů Cena s DPH
27. 11. 2017
archiv novinek

Ježíšek bez zpoždění

Vážení zákazníci,
Zásilkovna nás informovala o svátečním provozu, který se nezadržitelně blíží.
Naší prioritou je samozřejmě to, aby vaši zákazníci dostali objednané dárky pod stromeček včas. Proto i letos je třeba přinést zásilky na podací místa nejpozději v pondělí 18. 12. 2017.

 
Pokud budou zásilky podané později, riskujeme, že zásilku nestihe Zásilkovna dodat do Vánoc. Mějte tedy na paměti, že po doporučeném termínu každým dnem významně roste pravděpodobnost, že si zákazník svou zásilku včas vyzvednout nestihne.
 
PPL
Si dovoluje vás upozornit, že z důvodu probíhající akce Black Friday a masivního nárůstu počtu přepravovaných zásilek dochází u přibližně 10 % zásilek k prodloužení doručení o jeden až dva dny. Všechny kapacity jsou nyní plně vytíženy, a proto vás prosíme o pochopení a spolupráci. Následující doporučení nám proto výrazně pomůže k tomu, abychom zpoždění v doručení zásilek maximálně eliminovali. Prosíme o uvedení správných kontaktních údajů, o dodržování zásad pro správně balené zásilky vhodných pro automatickou třídící linku a o dodržování dohodnutých časů svozů. Zároveň prosíme o maximální využití alternativního způsobu doručení na podejní a výdejní místa PPL ParcelShop a využití nedělních svozů. 
 
Věříme, že společnými silami dokážeme v co nejbližší době tuto situaci vyřešit a doručovat zásilky opět ve standardní lhůtě. 
 
Alternativou je tzv. Software do minuty - ve svátek, o víkendu i o půlnoci! 
Programy označené jako "Software do minuty" mají obrovskou výhodu v tom, že jsou obsluhovány automaticky a systém Vám tedy je schopen licenci zaslat prakticky obratem, po obdržení platby. Pokud tedy potřebujete dárek, který potěší a zároveň ho budete mít opravdu rychle, pak určitě neváhejte a navštivte kategorii "Software do minuty". V této kategorii najdete přehled všech produktů, které Vám můžeme poskytnout.
 
program do minuty  
 
Přejeme klidné prožití Vánočních svátků. 
 
Tým SW.cz Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku