Produkt Počet kusů Cena s DPH
4. 4. 2018
archiv novinek

Rhinoceros 6 - zachyťte rychle své myšlenky

Rhinoceros je oblíbený nástroj pro 3D modelování a koncepční design. K reprezentaci dokonale hladkých křivek a ploch je využívána pokročilá NURBS geometrie. Rhinoceros je skvělou volbou, pokud hledáte výkon a funkce „velkých" 3D programů, za zlomek jejich ceny.

Moderní zobrazovací řetězec Rhina se přizpůsobuje různým úrovním OpenGL® na základě schopností vaší grafické karty. V rámci možností se snaží GPU tessellace přesunout co nejvíce drátů ploch, spojených ploch a vytažení do grafické karty, což má za výsledek významné zvýšení rychlosti na kartách, které tuto možnost podporují. Zajímavý je také Zobrazovací režim Raytracing -pracovní režim – s akcelerací pomocí GPU – dostupný u moderních CUDA a OpenCL grafických karet.

Zlepšené výchozí nastavení

Při ponechání výchozího nastavení jsou rendery v Rhinu 6 mnohem čistější, než tomu bylo dosud. Nová výchozí nastavení vychází z typického reálného studia, ve kterém se fotí produktový design. Patří mezi ně bílé pozadí s automaticky nastavenou nekonečnou rovinou země – a s krásnými měkkými stíny a osvětlením od velkých studiových světelných panelů. To znamená, že na celém povrchu svého modelu uvidíte pěkně rozptýlené měkké osvětlení, dokonce i v hlubokých dutinách. Všechny nové modely již budou toto aktualizované nastavení obsahovat  staré modely do nového nastavení převedete snadno tlačítkem „Resetovat na výchozí“ v panelu Renderování.

Nově také můžete přiřazovat materiály jednotlivým plochám v tělese – konečně odpadá nutnost tyto plochy z tělesa vyjmout, abyste jim mohli nastavit materiál. Rhino také nově nabízí zobrazovací režim raytracingu v reálném čase. Ale i realtime náhledy včetně SSAO, samolepek, osvětlení na základě obrázku (Image-based lighting) a mapování založené na obrazovce i globálních souřadnicích.

A výrobce slibuje, že to stále není vše...

Rhinoceros 6 akce Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku