Produkt Počet kusů Cena s DPH
22. 2. 2018
archiv novinek

WebSite X5 s 30% slevou pouze u SW.CZ

Vážení zákazníci,

oblíbený nástroj na tvorbu webových stránek WebSite X5 můžete stále pořídit v edici Start, nejoblíbenější verzi Evolution nebo Professional.

Nově u varianty Evolution a Professional získáte současně s licencí navíc i update protection (aktualizace) na 12 měsíců. Po dobu 1 roku od nákupu získáváte nárok na všechna vylepšení a nové funkce, které výrobce v tomto období vydá.  

Současně s update protection, kterou nyní s nákupem získáte výrobce oznámil, že již není potřeba jednotlivé edice číselně označovat. Vždy získáváte nejnovější verzi s ochranou na 12 měsíců, takže se Vám již nestane, že si koupíte produkt a například za měsíc vyjde nová verze na kterou by jste neměli nárok. Číselné označení zůstává pouze u edice Start, která update protection nemá. Po uplynutí 1 roku pak budete mít možnost si "update protection" prodloužit nebo si ponechat program tak jak je a nadále jej využívat.

 

A aby toho nebylo málo! 
tak nyní můžete WebSite X5 ve verzi Evolution nebo Professional pořídit s 30% slevou!

Website X5 Evolution pořídíte za 1 323Kč 

Website X5 Professional pořídíte za  3 779 Kč 


Ale pozor sleva je platná jen několik dní!Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku