Produkt Počet kusů Cena s DPH
25. 10. 2017
archiv novinek

Udržujte hardware v kondici!

Driver Booster provede kompletní analýzu hardwaru vašeho počítače. Během totoho procestu zjistí verze a aktuálnost instalovaných ovladačů. O výsledku budete informováni v hlavním okně programu. K tomu program dodá i podrobný rozpis hardwarových zařízení a souvisejících ovladačů. Driver Booster dokáže také stáhnout příslušné ovladače z internetu a zcela automaticky, na pozadí systému, se postará o jejich aktualizaci. Z pozice uživatele se tedy nemusíte vůbec o nic starat! Nicméně mají uživatelé programu možnost kdykoliv vrátit provedené změny zpět. A to díky tomu, že program vytváří automatické body obnovy systému. Díky tomu určitě využijete Driver Booster i při kompletní reinstalaci počítače. 

 Driver booster 5

Driver Booster je užitečný ovladač a aktualizátor ovladačů, může aktualizovat zastaralé nebo problematické ovladače a herní komponenty. Ovladač Booster 5 byl rozšířen o své hlavní funkce, které jsou pro uživatele bezpečnější a pohodlnější. Může také aktualizovat aplikaci Adobe Flash Player, aby opravila "nedávnou chybu zabezpečení". 

Driver Booster 5 s novým interaktivním rozhraním a velmi rozšířenou databází, která podporuje více než 1 000 000 ovladačů a herních komponent, je snadno ovladatelný a přesto výkonný updater ovladačů.

Jediným kliknutím můžete ovladač Booster 5 udržet vaše staré / vadné / chybějící ovladače a herní komponenty vždy aktualizované. Booster 5 nově podporuje automatickou instalaci ovladačů a komponent, zatímco je počítač nečinný. Pokročilá technologie komprese, i mechanismus automatického opakování a protokol SSL slibují mnohem rychlejší, plynulejší a bezpečnější stahování a samozřejmě také instalaci ovladače.

Ovladač Booster 5 navíc poskytuje 6 vylepšených užitečných nástrojů pro opravu častějších problémů s počítačem, včetně problémů s hlukem - jako je praskání zvuku, problém se sítí, problém se špatným rozlišením a chyby zařízení.

Jednoduše řečeno, ovladač Booster 5  nabízí nejjednodušší způsob, jak udržet aktuální ovladače a komponenty her, abyste zvýšili kompatibilitu a stabilitu systému a ušetřili jste spoustu času a úsilí. 

 

Aktualizace ovladačů Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku