Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo UnInstaller 5

Dopřejte svému počítači tu nejlepší péči a pořiďte si komplexní optimalizační balíček hodnotě téměř 1200,- za pouhých 799,-! Mějte nad vším kontrolu a předcházejte nepříjemným problémům jako je selhání systému, ztráta dat nebo pomalý systém. Optimalizační balíček Ashampoo se o vše postará za vás!  

Ashampoo UnInstaller 5 rozšiřuje časem prověřené postupy pomocí pokročilých algoritmů pro dosažení bezkonkurenčních výsledků čištění.

Ashampoo UnInstaller 5 používá chytrou real-time technologii pro monitorování systémových změn během instalací programů. Tímto způsobem může Ashampoo UnInstaller 5 kompletně odstranit monitorované instalace včetně samostatných souborů a položek registru. Pro ještě lepší výsledky přichází Ashampoo UnInstaller 5 s pokročilými nástroji čištění pro odstranění redundantních položek registru.

Ashampoo UnInstaller 5 je:

  • efektivní - mimo kompletního odstranění Vašich programů poskytuje Ashampoo UnInstaller 5 vícenásobnou pokročilou údržbu a užitečné administrativní nástroje, aby udržel Váš systém rychlý, čistý a reakce schopný.
  • výkonný – poznejte ten rozdíl! Díky používání vysoce výkonných algoritmů je Ashampoo UnInstaller 5 nenáročný na systémové zdroje a ideální pro low-end a high-end systémy.
  • praktický – vždy mějte po ruce ty správné nástroje. Ashampoo UnInstaller 5 byl navržen tak, aby byly běžné úlohy sjednoceny v dobře organizovaném uživatelském rozhraní. Po aktivaci bude Ashampoo UnInstaller 5 tiše na pozadí monitorovat Vaše instalace a nebude zasahovat do aktuálního instalačního procesu.

Novinky v Ashampoo UnInstaller 5:

  • Installation Monitoring 2.0 – Ashampoo UnInstaller 5 monitoruje soubory a systémové operace v reálném čase pomocí technologie malých filtrů. Takto vytváří menší záznamy a umožňuje efektivnější odinstalaci.
  • Další vlastnosti čištění a údržby – spravujte body obnovy nebo odstraňujte neplatné zkratky a duplikáty souborů. S pomocí Ashampoo UnInstaller 5 je dokonce možné přepsat prázdný prostor na disku, aby nebyly obnovitelné smazané soubory a bylo tak chráněno Vaše soukromí.
  • Zpětná kompatibilita – Vlastníte Ashampoo UnInstaller 4? Přejděte na novou verzi a jednoduše znovu použijte Vaše existující logovací soubory.

Systémové požadavky:
Operační systém: Windows XP, Vista a 7 (ve verzích 32bit/64bit),
Volný prostor na pevném disku: 55 MB minimálně

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo UnInstaller
Nová licence:

359 Kč Ashampoo UnInstaller 6

198 Kč Ashampoo UnInstaller 7Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku