Produkt Počet kusů Cena s DPH

O&O Defrag 20 PRO, 1 PC

O&O Defrag 21 řeší problémy se ztrátou výkonu a stability, způsobené fragmentací pevného disku. Opakované ukládání, modifikace a mazání souborů vede k jejich rozdělení na malé částí - fragmenty, které jsou roztroušeny po celém disku. Tato fragmentace bývá hlavní příčinou ztráty výkonu systémů s Windows. Jelikož je pevný disk nejpomalejším komponentem počítače, je jeho optimalizace obzvláště důležitá. O&O Defrag opět spojí a seřadí fragmenty souborů a vrátí tak ztracený výkon a umožní opět efektivní provoz vašeho hardware.

Vlastnosti a funkce programu:

  • Zvyšuje výkon až o 100% 
  • Automatická defragmentace na pozadí 
  • Zabraňuje výskytu nové fragmentace
  • O&O DiskCleaner součástí programu
  • Jednoduše použitelný: Ideální pro začátečníky i profesionály 
  • Prodlužuje životnost hardwaru 
  • Defragmentuje více disků současně 
  • Zvyšuje šanci na obnovu ztracených dat a rychlejší zálohování 
  • Správa napájení pro notebooky 
  • Pomocník pro plánování defragmentace 

O&O DiskCleaner nyní součástí programu
Vyhledává a odstraňuje dočasné a nepotřebné soubory, které zabírají paměť a rostoucí fragmentaci. O&O DiskCleaner zvyšuje bezpečnost vašich dat a soukromého obsahu (např Thumbs.db, kopie dokumentů, návrhy e-mailů, ..), již nebudou uchovávány kopie v nepotřebných systémových souborech

Statistiky výkonosti po dobu používání O&O Defrag 20

V podrobné statistice budete mít zobrazeno, jak prospívá pravidelná defragmentace s O&O Defrag - od chvíle, kdy jste si koupili software do současnosti. Statistiky ukazují, jak přesně defragmentace zrychluje PC, graficky zobrazuje jak pravidelné čištění disku přesně optimalizuje PC.

Zvýšení až o 100% nemusí být neobvyklé!

O&O Defrag 19 rozpoutá skrytou rychlost vašeho počítače tím, že fragmenty souborů efektivně a logicky zase spojí dohromady. O&O Defrag 19 poskytne vše od plně automatizované defragmentace, až po profesionální nastavení, prostě vše co je od profesionální defragmentace disku očekáváno, zároveň čím častěji se bude provádět, tím rychleji bude vykonána - zrychlení bude až o 100 %. Životnost hardware je často navýšena až o 40%.
 
Novinka: Uvolnění volného místo na pevném disku zvyšuje soukromí
O & O Defrag 20 nově ochrání cenné soukromí, nyní bezpečně a trvale uvolní místo na pevném disku a tím zabrání odcizení vašich důvěrných souborů a dokumentů. Hlavně z důvodu, že mazání souborů ve Windows zanechává stopy dat ještě na disku. Správným smazáním je zamezeno, aby se data dostaly do nesprávných rukou. Jednoduše nechte O&O Defrag 19 Pro citlivé soubory po každé defragmentaci trvale smazat!
 
Kratší doba defragmentace = rychlejší spuštění systému a programů
O&O Defrag 20 umožňuje provádět defragmentaci několika pevných disků současně, použité algoritmy s cílem získat defragmentaci disku byly podstatně urychleny a potřebná doba zkrácena. Pokud PC běží pomalu a hledáte program na zrychlení disku, nehledejte nic jiného. To, co se na první pohled může zdát jako ztracená rychlost a výkon PC, může být snadno obnoveno s O&O Defrag 20, který dává jistotu, že hardware je v dobrém zdravotním stavu a PC běží na plné obrátky.

Automatické defragmentace na pozadí
O&O Defrag pracuje tiše na pozadí tak, aby proces defragmentace nerušil jiné úkoly, ale zároveň, aby neměl negativní dopad na výkon vašeho systému. O&O ActivityMonitor pravidelně určuje zatížení systému, prověřuje výkonnost během defragmentace a přizpůsobuje ji k současnému stavu vašich disků a PC. Můžete pokračovat v práci nebo hraní na počítači, disky jsou defragmentovány na pozadí a rychlost PC optimalizovaná.
 
Rychlejší a bezpečnější pro střih videa
Editace a ukládání videa je stále populárnější a to znamená, že systémy mají zpracovávat více a více dat. Navzdory použití pracovních stanic pro editace videa může docházet ke ztrátě dat a to z důvodu narušení při streamování.
Dokonce i ten nejlepší software pro střih videa je jen tak dobrý, jako počítač, na kterém je nainstalován. O&O Defrag vytváří optimální tok dat, který umožňuje, aby byla práce mnohem jednodušší a rychlejší.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8/7
Místo na disku: 50MB 


Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

O&O Defrag
Nová licence:

1 447 Kč O&O Defrag 21 PRO, 5 PC

580 Kč O&O Defrag 21 PRO, 1 PCZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku