SW.CZ - Specialista na software
LandiGo na 2 roky
Už žádné výmluvy! Anglicky se nyní můžete učit v autě, tramvaji nebo třeba ve vlaku. A navíc spustíte lekce na mobilu, tabletu i počítači! To všechno je možné s novým programem LandiGo. Software Vám zašle každý den cvičení pro zlepšení výslovnosti i poslechu.
Chcete pořádně zapracovat na své znalosti angličtiny?
Šipka ctete dal
Infografika
odrážka Celkem 14.040 otázek ve cvičeních a přes 3.000 kvízových otázek na frázová slovesa a idiomy.
odrážka Funguje až na 5 zařízeních - počítačích, tabletech i mobilech se systémem Android, iOS a samozřejmě i na PC a MAC.
odrážka Rozhraní programu, cvičení a úkoly jsou přeložené do češtiny, vhodně ozvučené a doplněné o obrázky.
odrážka Na konci kvízu se zobrazí přehled odpovědí. Chybné odpovědi se uloží do Vašeho účtu.
Původní cena: Původní cena 4800,-
1 200,- Chci vědět víc
Oddělovací obrázek
14040 otázek? Tím to nekončí!
odrážka 7 úrovní obtížnosti

Vše rozdělené podle kategorií (výuka slovíček, konverzace, nepravidelná slovesa, gramatika, frázová slovesa, idiomy). Chcete se třeba učit nepravidelná slovesa pro začátečníky? Landigo Premium zobrazí překlad a všechny 3 nepravidelné tvary.
odrážka Učení slovíček

Probíhá pomocí kvízu. Klikněte na jakékoli slovíčko, vyberte si obrázek a uložte si je do svého účtu. V Landigo Premium je neomezený účet pro vlastní slovíčka.
odrážka Landigo Premium si pamatuje Vaše chyby

Otázky, ve kterých chybujete si Landigo Premium zapamatuje a uloží do Vašeho neomezeného účtu. Vy si tak můžete problematická slovíčka opakovat kdykoliv a kdekoliv.
odrážka Landigo Premium můžete používat na 5 zařízeních

Vše se ukládá na speciální úložiště. Chyby, které uděláte při kvízech na PC, se Vám po přihlášení objeví v mobilu a tabletu. Zařízení se nemusí nijak aktivovat - v jeden den nesmí být přihlášeno více než 5 zařízení či prohlížečů, limit se každý den obnovuje.
odrážka Přístup ke všem úrovním na Landigo Premium

V Landigo Premium je vše pečlivě roztříděno do jednotlivých úrovní. Obzvláště pečlivě jsou rozdělené kategorie. Začátečnická cvičení jednodušší, ale přijdou na své i pokročilí angličtináři - na Landigo naleznete přes 3.000 kvízových otázek na frázová slovesa a idiomy.
Oddělovací obrázek
4 kroky pro efektivní učení angličtiny
odrážka Po Vaší odpovědi si můžete znovu přehrát zvuk kliknutím na správnou odpověď. Je dobré odpověď zopakovat nahlas, mnohem lépe si tak vše zažijete.
odrážka Landigo funguje na většině současných tabletů a mobilů. Využijte čas třeba při cestě do práce a procvičte si angličtinu.
odrážka Kliknutím na libovolné slovíčko se Vám otevře okno se slovníkem. Neznámé slovíčko si můžete poslat do svého účtu, abyste jej nezapomněli.
odrážka Na konci kvízu se Vám zobrazí přehled odpovědí. Chybné odpovědi se uloží do Vašeho účtu.
To chci!
Víte že Landigo můžete dát jako dárek?
do obchodu
Cena kvality
Telefon Zeptejte se nás:
481 001 000
Každý pracovní den 8:00 - 17:00
Pošlete nám zprávu info@sw.cz
Platba kartouDárky k nákupuZáruka spokojenostiFacebookVšechny ceny jsou uvedeny včetně DPH. Změna cen vyhrazena.
Tato zpráva byla poslána z emailové adresy sloužící pouze k oznamování, která nepřijímá příchozí emaily. Na tuto zprávu prosím neodpovídejte.
V případě že si nepřejete podobné nabídky v budoucnu dostávat, přejděte na http://www.sw.centrum.cz/nechci/ a zakažte odesílání na vaši e-mailovou adresu.

Provozovatelem služby: Economia, a.s.