Produkt Počet kusů Cena s DPH

Altova Authentic Desktop 2018 Enterprise Edition

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Podpora: licence bez roční podpory (SMP)
Dodání: elektronicky


Altova Authentic je pokročilý WYSIWYG editor pro XML a databáze. S tímto nástrojem mohou uživatelé prohlížet a upravovat obsah XML a relačních databází mimo samotné dokumenty -  informace je možno zobrazit a editovat přes elektronické formuláře vyvinuté ve StyleVision, nástroji pro tvorbu stylů také od společnosti Altova.

Podívejte se na kompletní přehled funkcí Altova Authentic Desktop 


Klíčové vlastnosti Altova Authentic:

  • Známý a flexibilní uživatelský komfort
  • Úpravy obsahu XML a SQL
  • Přenosné XML formuláře
  • Výstup do HTML, RTF, PDF a Wordu (Open XML)
  • Šablony XML průmyslového standardu 
  • Real-time ověření vstupu
  • Manipulace s komplexními tabulkami 
  • Nasazení desktopu a prohlížeče 
  • Java a COM API
  • Integrace s Eclipse 4.3 

XML autorizační nástroje
Authentic nabízí firemním uživatelům schopnost přímo editovat XML obsah skrze jednoduché šablony dokumentu s výhodami jako je real-time validace, plná podpora pro CALS a HTML tabulky, a upravitelné šablony pro nejžádanější úpravy obsahu. Authentic také hladce podporuje průmyslový standard XML šablon jako je DITA a DocBook.

Flexibilní možnosti nasazení 
Redigování XML obsahu, stejně jako podnikových obchodních tiskopisů často řeší jak tradiční uživatelé Windows desktopů, tak i uživatelské zkušenosti na bázi prohlížeče a Authentic podporuje oba populární modely nasazení. Edice Authentic Desktop je plně vybavené řešení pro klientskou editaci XML.

Funkce pro vývojáře 
Altova Authentic podporuje širokou škálu vývojově orientovaných vlastností s cílem řešit celé spektrum dnešních firemních požadavků. Mezi vybrané funkce patří dynamické ověřování vstupu (pomocí vazeb založených na schématech stejně jako dynamickými výrazy XPath), projektový management, skriptování a rozhraní API pro Java a NET, integrace Eclipse a Visual Studio a mnohem více.


 

Licence bez SMP (Support & Maintenance Package), tedy bez privátní podpory výrobce. SMP vás opravňuje na bezplatný update programu a přednostní podporu od výrobce po dobu jeho trvání.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8/7
Windows Server: 2008 R2 nebo novější

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Altova Authentic
Nová licence:

1 896 Kč Altova Authentic Desktop 2018 Enterprise Edition vč. 1 roku SMPZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku