Produkt Počet kusů Cena s DPH

O&O DiskImage 11 Professional Edition, 1 PC

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1 PC
Délka licence: časově neomezená
Dodání: elektronicky (e-mail)


O&O DikImage 12 Professional Edition: Pravidelné zálohování dat je něco, čemu se mnoho uživatelů stále vyhýbá. Přinejmenším do té doby, než přijdou o důležitá data, ať už vinou softwaru, hardwaru nebo chybou uživatele. Potom je jasné, jak hodnotný je spolehlivý software pro zálohování. Udělejte zálohu PC, jednotlivých jednotek nebo souborů. Nejspolehlivější způsob, jak se chránit před ztrátou dat je pravidelné zálohování vašich dat a operačního systému a uložit je na externí úložiště. Při zálohování počítače O&O DiskImage ukládá jak osobní soubory, tak informace o jednotce jako je individuální nastavení. Tím chrání nejen nenahraditelné soubory, jako jsou rodinné fotografie, vide z dovolené a pracovní dokumenty, ale také si ušetříte zdlouhavé nastavování a přeinstalaci všech programů a operačního systému.
 

Pravidelné zálohy jsou nutnost
Abyste se ujistili, že jsou vaše zálohy vždy aktuální, doporučujeme Vám zálohovat pravidelně a v krátkých intervalech. O&O DiskImage bude dělat zálohování za vás, například jednou týdně, automaticky a na pozadí.
 
Rychlé a snadné obnovení
Pokud jste zálohovali jednotlivé jednotky, můžete je jednoduše obnovit přes uživatelské rozhraní aplikace O&O DiskImage. Pro obnovu celého počítače nebo systémového oddílu, je nutné spustit O&O DiskImage z bootovacího média.
 
Strojově nezávislé obnovení
M.I.R. (Machine Independet Resotration) vám umožňuje také obnovit nebo duplikovat celý počítač nebo systémový oddíl, jehož hardware se liší od původního stroje. Například jste vyměnili nějaký hardware nebo si zakoupili nový počítač a chcete na něm obnovit obraz ze starého.
 
Obnovení souborů a složek
Pro obnovení zálohy, která obsahuje pouze soubory a složky, můžete použít známé kompresní nástroje, jako je například WinZIP - a to nezávisle na programu O&O DiskImage.
 
Funkce plug-and-play
Díky integrované funkci plug-and-play mohou být vybrané soubory a složky zálohovány automaticky, jakmile k počítači připojíte například externí pevný disk. To je ideální pro uživatele, který zapomínají dělat pravidelné zálohy. Stačí jednou nastavit a funkce zálohování běží automaticky.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/8/7/Vista
RAM: 1GB
Místo na disku: 30MB

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

O&O DiskImage
Nová licence:

877 Kč O&O DiskImage 12 Professional Edition, 1 PC

1 228 Kč O&O DiskImage 12 Professional Edition, 5 PCZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku