Produkt Počet kusů Cena s DPH

Acronis True Image 2017 pro 1 počítač CZ BOX

Typ licence: nová licence (krabice)
Počet licencovaných zařízení: 1 počítač s Windows nebo Mac
Dodání: fyzicky (poštou, zásilkovou službou atd.)

Acronis True Image 2017 je nejrychlejší a nejjednodušší software pro osobní zálohování. Kompletní zabezpečení s full-image zálohováním pro Windows i Mac: Operační systémy, programy, nastavení, soubory, informace o zavádění systému. Zálohování na externí disky, NAS zařízení, do síťově sdílených položek i do cloudu, vše na dvě jednoduchá kliknutí. Zálohování mobilů a tabletů: iPhone, iPad a zařízení s OS Android. Zálohování Facebooku. Vzdálené zálohování pro členy rodiny odkudkoli na světě. Řízení skrze online dashboard podporující dotyková zařízení. A mnohem více!
 
Ptáte se, co je nového ve verzi 2017?
 • NOVĚ! Zálohujte Vaše mobilní zařízení do počítače, do cloudu a nebo využijte obojí. 
 • NOVĚ! Chraňte Vaše domácí počítače a zařízení napříč celým světem díky vzdálené správě zálohování.
 • NOVĚ! Zálohujte Facebook - zálohujte alba, příspěvky, seznam přátel a další díky několika jednoduchým krokům. Ochraňte tak data před náhodným smazáním nebo hackerským útokem.
 • NOVĚ! Archivujte - odložte si prostřednictvím True Image velké, nebo jen zřídka používané soubory na externí jednotky, NAS, nebo do cloudu. Ponechte si ale přitom přístup k těmto souborům z průzkumníka, Mac Finderu či webového prohlížeče.
 • NOVĚ! Získejte možnost jednoduše a rychle prohledávat zálohy, najít konkrétní soubory a rychle je obnovit. 
Zálohování obsahu z mobilních zařízení
Operační systémy mobilních zařízení se postarají o aplikace a nastavení. Acronis chrání fotky, videa, kontakty, upomínky a události v kalendáři. Nyní, kromě zálohování mobilních zařízení do cloudu, umožňuje také jejich zálohování na místní Windows počítač.
Vzdálené řízení zálohovacích plánů
Konfigurace zálohování, zobrazení a přenastavení statusu jakéhokoli počítače nebo mobilního zařízení, bez ohledu na jeho polohu. Vhodný pro zabezpečení rodinných dat.
Přírůstkové zálohování sociálních sítí
Acronis brání zničení vzpomínek a fotek kvůli jejich chybnému nebo náhodnému smazání. Zálohuje Facebook automaticky. Zálohuje vždy pouze změny ve feedu a šetří tak místo na datovém úložišti.

Pracuje na pozadí bez nutnosti řízení uživatelem.
Poskytuje kompletní kontrolu nad obrázky a odpoutává tak uživatele od nutnosti spoléhat se na nativní nástroje sociálních sítí.
 
Rychlé a výkonné vyhledávání
Vyhledávání souborů v lokálních i v cloudových zálohách a archivech. Šetří čas poskytováním možnosti ujištění se o obnovování ze správné zálohy a umožněním obnovy jediného – správného – souboru namísto celé zálohy (a následném pátrání po hledaném souboru).
Snadno nastavitelná upozornění
Emailová upozornění snižují nejistotu a zvyšují povědomí o současném statusu zálohování – i když se zrovna vzdálíte od počítače.
Archivace
Šetří místo bezpečnou archivací starších dat na místní disky nebo do cloudu. Zároveň uživateli ponechává možnost snadného přístupu k datům přes ikony v Průzkumníku Windows/Mac Finder nebo přes webový prohlížeč.
 
Flexibilní, levnější možnosti nákupu.
Volitelná velikost cloudového úložiště a lepší technická podpora!
Možnost jednorázového nákupu i subskripce. Navrch si zvolte tolik místa v cloudu, kolik potřebujete. Acronis True Image vždy podporuje zálohování na místní disky.
 
Pouze dvě kliknutí
Provedení full-image zálohy vám zabere dvě kliknutí. Prvním přidáte zálohovací plán, druhým jej spustíte. Nastavení je samozřejmě vždy dostupné, včetně všech vysoce technických možností, pokud je budete potřebovat.
 

Využitete také cloudové funkce, které jsou obsaženy v předplatném?
 • Dvojité zabezpečení - zálohování počítačů a mobilních zařízení na místní nebo externí disky a zároveň do cloudového úložiště Acronis maximalizuje úroveň zabezpečení dat. Silnou stránkou místních disků je rychlá obnova. Cloud je zase dostupný odkudkoli, z jakéhokoli zařízení.
 • Vzdálené řízení zálohovacích plánů - konfigurace zálohování, zobrazení a přenastavení statusu jakéhokoli počítače nebo mobilního zařízení, bez ohledu na jeho polohu. Vhodný pro zabezpečení rodinných dat.
 • Ultra-rychlý upload - Acronis True Image 2017 využívá pro upload do cloudu proprietární multi-stream a multi-thread technologické řešení a optimalizaci parametrů síťových protokolů a zajišťuje tak nejrychlejší možné zálohování do cloudu – závislé na rychlosti místního připojení.
 • End-to-end šifrování & zabezpečení heslem zajišťuje bezpečí dat AES-256 šifrováním používaným mimo jiné armádami.
 • Přístup k datům z jakéhokoli zařízení přes web - nepřetržitý přístup k datům, z jakéhokoli zařízení. Už se nemusíte vracet domů nebo do kanceláře k počítači pokaždé, když potřebujete nějaký soubor.
 • Správa retence a versioningu - možnost nastavení počtu verzí souborů i doby, po kterou si je chcete uchovat (defaultně nastaveno na 6 měsíců a 20 verzí). Jiná řešení omezují počet verzí nebo dobu retence souborů. 

Zálohování mobilních zařízení:
 • Zálohování obsahu z mobilních zařízení - operační systémy mobilních zařízení se postarají o aplikace a nastavení. Acronis chrání fotky, videa, kontakty, upomínky a události v kalendáři.
 • Bezdrátové zálohování na místní počítač - při připojení mobilního zařízení a počítače na stejnou Wi-Fi se zálohování může spouštět automaticky. Rychlé nastavení, bez psaní – stačí naskenovat QR kód z Acronis True Image.
 • Zálohování do cloudu - zálohujte mobilní zařízení vždy, když je připojeno k internetu
 • Přístup k datům skrze jednoduché webové rozhraní.
 • Přístup k souborům přes webový portál podporující dotyková zařízení.
 • Zálohování několika mobilních zařízení - jediný účet umožňuje zálohování několika iOS a Android zařízení do jednoho úložiště.
 • Obnova jediného souboru - možnost obnovení jednotlivých souborů bez nutnosti provádět úplnou obnovu systému. Přechod z iOS na Android OS a vice versa
 • Konec vázanosti na značku. Acronis dodává kontrolu nad daty a možnost bezbolestné migrace mezi jakýmikoli zařízeními. Včetně kontaktů, které jsou na iOS a na OS Android uchovávány v jiných formátech.
 • Zálohování SD karet - možnost zálohování obsahu z SD karet spolu s celým mobilním zařízením s OS Android. 


 
 
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows:
Windows XP SP3 32-bit
Windows 7 SP1 (všechny edice)
Windows 8 /8.1 (všechny edice)
Windows Home Server 2011
Windows 10 (včetně Anniversary Update)
Podporované operační systémy Mac::
Apple Mac OS X
OS X Mavericks 10.9.5+
OS X Yosemite 10.10.2+
OS X El Capitan 10.11
Podporované mobilní operační systémy
iOS 8.0 a novější
Android 4.1 a novější
Souborové systémy
NTFS, FAT32, Ext2/Ext3/Ext4 
ReiserFS
Linux SWAP
(Souborové systémy Ext2/Ext3/Ext4, ReiserFS a Linux SWAP jsou podporovány pouze pro operace zálování/obnovu a dělení disku)

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Acronis True Image
Nová licence:

1 221 Kč Acronis True Image 2019 pro 1 počítač, CZ BOX

1 229 Kč Acronis True Image 2019 pro 1 počítač, CZ ESD

1 966 Kč Acronis True Image 2019 pro 3 počítače, CZ BOX

1 966 Kč Acronis True Image 2019 pro 3 počítače, CZ ESD

2 458 Kč Acronis True Image 2019 pro 5 počítačů, CZ BOX

2 458 Kč Acronis True Image 2019 pro 5 počítačů, CZ ESD

1 229 Kč Acronis True Image Advanced Cloud pro 1 počítač + 250 GB úložiště, předplatné na 1 rok

1 966 Kč Acronis True Image Advanced Cloud pro 3 počítače + 250 GB úložiště, předplatné na 1 rok

2 458 Kč Acronis True Image Advanced Cloud pro 5 počítačů + 250 GB úložiště, předplatné na 1 rok

2 458 Kč Acronis True Image Premium Cloud pro 1 počítač + 1 TB úložiště, předplatné na 1 rok

3 688 Kč Acronis True Image Premium Cloud pro 3 počítače + 1 TB úložiště, předplatné na 1 rok

3 934 Kč Acronis True Image Premium Cloud pro 5 počítačů + 1 TB úložiště, předplatné na 1 rok

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

738 Kč Acronis True Image 2019 pro 1 počítač, CZ Upgrade ESD

738 Kč Acronis True Image 2019 pro 1 počítač, CZ Upgrade BOX

1 475 Kč Acronis True Image 2019 pro 3 počítače, CZ Upgrade ESD

1 966 Kč Acronis True Image 2019 pro 5 počítačů, CZ Upgrade ESDZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku