Produkt Počet kusů Cena s DPH

Spam Filter Express for Outlook

Pokud vás trápí nevyžádaná pošta - spam, pak vám Spam Filter může pomoci. Je určen pouze pro emailové klienty Outlook a Outlook Express. Na základě vámi nastavené citlivost lze příchozí spam přesunout nebo smazat přímo ve vašem počítači. Funguje jako integrovaná součást tohoto klienta.

Je možné si vytvořit vlastní black list i white list, což pomůže odlišit "chtěné" od "nechtěných" dopisů. Pokud některý z příchozích spamů neodhalí, můžete ho sami označit jako spam a program se již příště pokusí sám podobný typ souboru odhalit. Spam Filter se učí a dokáže odhalovat stále novější triky rozesílatelů nevyžádané pošty.

V boji s nevyžádanými emaily se jedná o další z dobrých nástrojů, které ušetří uživatelům čas i peníze.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Spam Filter Express
Nová licence:

938 Kč Spam Filter Express for Outlook ExpressZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku