Produkt Počet kusů Cena s DPH

SpamBully 4 for Outlook and Outlook Express

Spam Bully je štít proti spamu pro MS Outlook a Outlook Express, který se neustále učí a upravuje úroveň ochrany podle spamu, který je vám zasílán.

Spam Bully nepotřebuje žádné složité nastavování. Pokud je potřeba, můžete vytvářet seznam svých přátel nebo blokovat maily z určitých adres. Spam Bully je integrovaný do MS Outlook a přesouvá veškerý spam do adresáře Spam. To vám zaručuje dostatečný přehled, aby náhodou nebyl zablokován mail, který spam není.

Spam Bully si pamatuje názvy známých spammerů, je obezřetný při mailech od neznámých autorů, umí blokovat vybrané přílohy atd. K dispozici máte dále mnoho statistik ohledně spamu. Spam Bully je kvalitní antispam s příjemným uživatelským prostředím pro uživatele MS Outlook .

Licence je na 1 rok.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku