Produkt Počet kusů Cena s DPH

SpamGunner

SpamGunner je anti-spamový program určený běžným uživatelům a malým podnikům. Dokáže kontrolovat několik různých emailových účtů najednou a odstraní poštu, která obsahuje reklamu. Filtr je možné nastavit podle odesílatele, předmětu, země původu, velikosti, přílohy nebo textu v obsahu zprávy. Dále SpamGunner chrání uživatele před emailovými viry.

Součástí programu jsou tzv. Divoké karty (Wildcards), díky kterým již žádný spam neunikne. Nejen pro uživatele s pomalejším připojením nabízí SpamGunner možnost identifikování velkých příloh emailů ještě před stažením do počítače, urychlí tak práci s internetem.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku