Produkt Počet kusů Cena s DPH

SpamWeed

SpamWeed je inovativní spamový filtr určený nejen pro Outlook Express, ale také pro ostatní POP3 emailové klienty (Eudora, Incredimail, Pegasus Mail, Pocomail, Netscape Mail, Mozilla a mnoho dalších). Pomocí několika různých technologií (Bayesian, vlastní "white list" a další současné techniky).

SpamWeed zablokuje podle údajů výrobce až 95% příchozího spamu s téměř žádným falešným poplachem. Emaily zablokované jako spam se nacházejí v "karanténě", ze které mohou být kdykoli obnoveny. SpamWeed je na obsluhu jednoduchý a přitom velice účinný filtr, který ušetří Váš čas i nervy.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku