Produkt Počet kusů Cena s DPH

Excel Key

Excel Password Recovery Key nalezne heslo pro soubory MS Excel (.xls). Pracuje se všemi verzemi Excelu od verze 4.0 až po verzi 2003. K prolomení hesla využívá metody brutálního útoku nebo hledání hesla podle slovníku.

Navíc také obsahuje "Xieve", což je optimalizační systém, který vynechává některé nesmyslné kombinace a urychluje tak hledání hesla. Kapacita s "Xieve" se tak zvýší až na 75 000 hesel za vteřinu, bohužel je však určena jen pro hesla v anglickém jazyce.

I bez použití "Xieve" však Excel Password Recovery Key nabízí své služby všem, kteří ztratili nebo zapomněli heslo ke svým dokumentům.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku