Produkt Počet kusů Cena s DPH

Max PC Safe

Max PC Safe je pokročilý šifrovací nástroj.

Díky této aplikaci můžete chránit vaše důležité soubory před jejich zneužitím neautorizovanou osobou. Můžete tak šifrovat své citlivé soubory, aniž byste měli nějaké speciální znalosti o šifrování. Tento program zašifruje jakékoliv množství souborů, složek, obrázků a dokumentů během chvilky.

Aplikace je jednoduchá na ovládání a nabízí průvodce krok za krokem, který vás provede celým šifrováním. Takto zašifrované soubory pak můžete snadno přenášet přes internet bez obav, že by je mohl někdo zneužít.

Program se integruje do nabídky operačního systému Windows, takže můžete pomocí tohoto kontextového menu okamžitě zašifrovat vybraný soubor.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku