Produkt Počet kusů Cena s DPH

O&O SafeErase 12 Professional, 1 PC

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: doživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická, německá
Platforma: Windows


O&O SafeErase - vaše osobní fotografie a důvěrné dokumenty se mohou jednoduše dostat do cizích rukou když například prodáváte počítač, darujete nebo se zbavujete starých počítačů nebo pevných disků. Krádež identity je v nynější době rozšířenou hrozbou. Stisknutím tlačítka "delete" neznamená, že jsou vaše soubory nenávratně smazány. Dokonce ani formátování disku nestačí k trvalému odstranění dat. O&O SafeErase trvale odstraní důvěrné soubory a žádné další obnovení není možné a to ani při použití nejlepšího softwaru pro obnovu souborů.
 

Klíčové funkce:
 
O&O SafeErase skenuje dočasné soubory vašeho počítače a zajistí jejich bezpečné odstraněníza pomoci analytického nástroje. Stačí pár kliknutí a váš počítač bude vyčištěn tak, aby neoprávněné strany neměly sebemenší šanci skenovat vaše staré soubory a zneužít je. Skenovány mohou být také SSD disky. Odstranění je prováděno za pomoc příkazů TRIM, které šetří zdroje.
 
Při surfování po internetu ukládá váš prohlížeč různé soubory bez povšimnutí na váš disk. Tyto soubory mohou poskytnout informace o navštívených webových stránkách nebo zadaných heslech. Nezáleží, jestli se jedná o soubory cookies, data vyplněná ve formulářích nebo historii procházení - O&O SafeErase uvádí všechny informace o navštívených webových stránkách pro každý prohlížeč zvlášť a můžete informace pak najednou smazat a nebo vymazat jen určité informace jednotlivě. Jakmile jednou smažete, nikdo už nebude schopen identifikovat vaše "internetové stopy" a vaše online účty budou chráněny před zloději a hackery. Verze 12 podporuje Microsoft Edge, Internet Explorer, Google Chrome a Firefox.
 
Funkce smazání celého počítače vám umožňuje trvale smazat všechny důvěrné souborypředtím, než se zbavíte svého starého počítače. Všechny soubory, nastavení, aplikace a operační systém jsou smazány, takže není možné obnovit žádné soubory. Můžete si být jisti, že nikdo nebude schopen obnovit vaše důvěrné soubory.

Klíčové vlastnosti:
  • Funkce okamžitého vymazání
  • Trvalé odstranění souborů, složek, smazání paměťových karet a USB disků
  • Smazání celého počítače bez zaváděcího média
  • Smazání "stop na internetu" a dočasných souborů
  • Šesti fázová odstranění důvěrných dat
  • Podrobný report jako důkaz o smazání důvěrných údajů
  • Analytický nástroj pro vyhledávání nebezpečných smazaných souborů
  • Adaptační metoda mazání pro SSD disky (TRIM)
  • Vylepšené reporty a správa aktivit
  • Podpora .Net Framework 4.6.1

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/8/7 (64-bit a 32-bit)
Místo na disku: 40 MB
.NetFramework 4.6.1
Podporované prohlížeče: Microsoft Edge, Internet Explorer, Mozilla FireFox, Google Chrome

O&O SafeErase Server Edition:
Windows: 10/8.1/8/7 (64-bit a 32-bit)
Windows Server: 2008/ 2008 R2/ 2012/ 2012 R2/ 2016

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

O&O SafeErase
Nová licence:

607 Kč O&O SafeErase 14 Professional, 1 PC

1 013 Kč O&O SafeErase 14 Professional, 5 PC

4 039 Kč O&O SafeErase 14 Server EditionZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku