Produkt Počet kusů Cena s DPH

Program Protector

Program Protector vám umožní zaheslovat zvolené programy, tedy před jejich spuštěním vyskočí okno, které se bude dotazovat na správné heslo.

Můžete tak chránit jakoukoliv aplikaci v prostředí Windows, stačí vybrat EXE soubor, či jeho zástupce a způsob drag and drop (táhni a pusť) vložit do této aplikace. Ochranu nelze obejít, ani když si spouštěný soubor přejmenujete. Program si zaznamenává všechny přístupy ke chráněným aplikacím, dále si můžete upravit vzhled okna, které se ptá na heslo. Aplikace modifikuje spustitelné programy, které jsou chráněny, tudíž není zapotřebí, aby byla aplikace instalována, když už jsou hesla nastavena.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku