Produkt Počet kusů Cena s DPH

Shadow Professional

Shadow Professional vám umožní aktivovat soukromou zónu na vašem počítači.

Z této soukromé zóny pak nelze odcizit jakákoliv data, takže už nemusíte neustále promazávat historii webového prohlížeče a operačního systému ze strachu, že by někdo zjistil, co na počítači děláte.

Aplikace si poradí se session, historií, cache, cookies, napsanými URL, stejně tak i s naposledy spuštěnými dokumenty, historií operačního systému atd. K dispozici je i několik plug-inů.

Mezi další funkce patří například skartovačka dat na bezpečné smazání souborů, skrytí sekce bookmark, skrývání složek a dokumentů.

Produkt podporuje prohlížeče Internet Explorer, Internet Explorer 7, Firefox, Netscape, Netscape Browser 8, Opera a poslední verzi AOL.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku