Produkt Počet kusů Cena s DPH

ESET Smart Security 4 Business Edition obnova licence na 2 roky, 11-24 PC

ESET Smart Security Business Edition je nové integrované řešení pro koncovou ochranu všech typů a velikostí firem. ESET Smart Security kombinuje rychlost a přesnost produktu ESET NOD32 Antivirus a jeho výkonného jádra ThreatSense® s personálním firewallem a antispamovým řešením, neustále bdí a zaručuje komplexní ochranu vašeho systému proti všem druhům škodlivého kódu a internetových hrozeb.

ESET Smart Security je inteligentní řešení poskytující několikanásobnou funkčnost na úplně nové úrovni poskytující komplexní ochranu v podobě:

  • ESET NOD32 Antivirus
  • ESET NOD32 Antispyware
  • ESET Personal Firewall
  • ESET Antispam 
  • ESET Remote Administrator

ESET Smart Security Business Edition doplňuje nástroj vzdálené správy ESET Remote Administrator, který zajišťuje plynulou aktualizaci a centrální správu ve firemním prostředí. ESET Remote Administrator umožňuje centrální správu všech počítačů v lokálních i rozsáhlých sítích, snadnější nastavení a rychlejší administraci. ESET Smart Security Business Edition zaručuje optimální výkon počítače a sítě snižováním spotřeby systémových zdrojů.ESET Smart Security bylo vyvinuto jako nové, vysoce optimalizované řešení integrující 4 funkcionality v jednom, což zajišťuje ten nejvyšší výkon při minimálním zatížení a spotřebě paměti.

ESET Smart Security byl navržen tak, aby poskytoval maximální funkčnost a přitom používal pokročilé technologie proaktivní detekce, a tím zajistil maximální ochranu proti virům, trojským koňům, červům, adware, spyware, phishingu, rootkitům a jiným internetovým hrozbám. ESET Smart Security Vám tak dovolí surfovat na internetu, hrát hry, pracovat s multimédii nebo posílat emaily přátelům pohodlně v klidu domova.

ESET Smart Security je tak komplexním řešením pro bezpečnost PC v síti. ESET Smart Security zahrnuje tak antivirus a antispyware spolu s personálním firewallem a antispamem. Komfort uživatele zvyšuje antispam filtrující nevyžádanou poštu včetně phishingu.

ESET Smart Security Business Edition je vhodný pro 5 a více počítačů. Malé firmy a živnostníci s menším počtem počítačů mohou využít běžné verze ESET Smart Security 4.

Klíčové vlastnosti ESET Smart Security 4:

Chytřejší kontrola
ESET Smart Security kontroluje komunikační kanály se šifrováním SSL, jako jsou HTTPS a POP3S, a inteligentním způsobem kontroluje komprimované soubory.
Inteligentní Firewall
Nový režim učení automaticky vytváří pravidla pro firewall tím, že sleduje, jakým způsobem počítač používáte, a nabízí i rozšířené režimy nastavení firewallu pro uživatele s pokročilejsími znalostmi a konkrétními požadavky na nastavení.
Zdokonalená ochrana proti spamu
ESET Smart Security se nyní postará o obtěžující spam díky menšímu, rychlejšímu a ještě účinnějšímu antispamovému filtru.
Zabezpečení přenosných médií
V případě médií s automatickým spouštěním ESET Smart Security zajišťuje kontrolu souboru autorun.inf a přidružených souborů v okamžiku připojené média. Zároveň také provádí kontrolu všech souborů na všech přenosných médiích v okamžiku přístupu nebo během úplné kontroly daného média.
Sytémové nástroje
ESET SysInspector a ESET SysRescue zjednodušují diganostiku a opravu napadených systémů. ESET SysInspector vytváří komplexní report o daném počítači. Pomocí ESET SysRescue lze vytvářet záchanná bootovací CD/DVD nebo USB paměti, pomocí nichž lze napadné počítače opravit.
Sebeobrana
Produkt ESET Smart Security disponuje technologií, která jej chrání před škodlivým kódem usilujícm o poškození nebo deaktivaci antivirového programu.

Systémové požadavky:
Procesor: 32-bit (x86) / 64-bit (x64), AMD®, Intel® či 100% kompatibilní
Operační systém: Microsoft®Windows® 2000/ XP/ Vista®

Pro vybrané organizace poskytujeme slevu až 50%. Nabídku si prosím vyžádejte na čísle 481 001 000 nebo na emailu: info@sw.cz.

Poskytované slevy:

  • 50% sleva pro školství (Adresář škol a školských zařízení, www.uiv.cz)
  • EDU Free licence (za každých 10 licencí pro školy, 1 licence pro zaměstnance zdarma)
  • 50% sleva pro zdravotnictví (Adresář zdravotnických zařízení, www.uzis.cz)
  • 50% sleva pro neziskové organizace uvedené na portálu http://www.isnno.cz/
  • 20% sleva pro subjekty veřejné správy 

Business Edition je určena pro 11 až 24 uživatelů . Cena je jednotková, kterou je nutno násobit počtem PC. Minimální počet objednaných licencí je 11.

Obnova licence je určena pro majitele předchozí verze produktu. Nákupem získáte aktualizace na 2 roky.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku