Produkt Počet kusů Cena s DPH

Advanced Mobile Care PRO, obnova licence na 1 rok

Typ licence: obnova licenence na 1 rok
Počet licencovaných zařízení: 1 
Dodání: elektronicky (e-mail)

Advanced Mobile Care je určen k zabezpečení mobilních zařízení před viry, malwarem, spywarem, škodlivými URL adresami, phishingovými weby, ztrátě telefonu, a například i před nežádoucím voláním a SMS. Nabízí také lepší výkon pomocí funkcí jako je Task Killer, spořič baterie, herní urychlovač, správce aplikací, zálohování v cloudu, ochrana osobních údajů a poradce.

Klíčové funkce:
 
One Tap Scan
Pouhým jedním klepnutím můžete skenovat a vyčistit nadbytečné úkoly na pozadí, cache, nepotřebné soubory, záznamy o ochraně osobních údajů, a získat tak více volného místa.

Antivirus
Advanced Mobile Care obsahuje nový antivirový program, který získal ocenění v AV-TESTu 2013 za nejlepší ochranu v operačním systému Android. Poskytuje efektivní ochranu v reálném čase při instalaci nových aplikací.

Zámek na ochranu osobních údajů
Umožňuje zamknout všechny vaše fotky, videa a další soubory, které zmizí z vašeho telefonního systému a zůstanou skryté, dokud je neodemknete sami.

Nové bezpečnostní zóny
Aplikace detekuje škodlivé URL adresy a upozorňuje vás, aby vám pomohl zajistit bezpečné surfování. 

Task Killer
Jedním kliknutím můžete rychle vypnout nepotřebné aplikace, které jsou spuštěny v pozadí a uvolnit tak více paměti RAM, čímž urychlíte své zařízení s Androidem. 

Zálohování v cloudu
Aplikace umožňuje zálohovat kontakty a protokoly volání na vašem zařízení a obnovit je z předchozího přístroje na nový v případě potřeby.

Úspora baterie
Pracuje jako doktor baterie, který vám řekne potřebné informace o baterii, kolik zbývá baterie a můžete si přizpůsobit svůj vlastní šetřící režim baterie.

Blokování hovorů / SMS 
K dispozici máte 3 blokovací režimy, aby vás nerušily nechtěné hovory

Správce aplikací
Můžete dávkově odstranit zastaralé APK soubory, odinstalovat aplikace a přesouvat aplikace na SD kartu na jedné obrazovce, a uvolnit tak více místa ve vašem telefonu.

Game Speeder
Je to urychlovač her pro Android zařízení, který uvolňuje paměť, aby hry běžely hladce bez zpoždění nebo rušení.

Systémové požadavky: Vyžaduje Android 4.0.3 a vyšší

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Advanced Mobile Care
Nová licence:

189 Kč Advanced Mobile Care PROZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku