Produkt Počet kusů Cena s DPH

Kaspersky Internet Security for Android CZ, 1 zařízení, 1 rok, ESD

Aplikace Kaspersky Internet Security for Android poskytuje jedno řešení, které snadno ochrání buď váš smartphone Android nebo tablet Android.

Nic vám nebrání naplno využívat internet - k nakupování, surfování nebo používání bankovnictví a sociálních sítí - bez ohledu na to, jaké zařízení Android vlastníte.

Snadná správa zabezpečení
Aplikace Kaspersky Internet Security for Android obsahuje nový řídicí panel stavu zabezpečení, který nabízí:

  • zobrazení veškerých činností a nastavení zabezpečení pro váš smartphone a tablet Android na jedné obrazovce
  • jednoduché ovládací prvky sloužící k opravám problémů - pouhým jedním klepnutím.

Antivirová ochrana pro systém Android
Společnost Kaspersky je známá díky svým oceňovaným technologiím, které chrání proti malwaru - aplikace Kaspersky Internet Security for Android staví na této pověsti a chrání také před viry, spywarem, trojskými viry, boty a dalšími hrozbami.

Antivirus pro systém Android od společnosti Kaspersky, využívaá kombinace tradičních technologií chránících proti malwaru na bázi detekce signatur a nových, aktivních, behaviorálních technologií, pracuje na pozadí, kde zajišťuje ochranu špičkové úrovně, aniž by byl patrný větší dopad na výkon mobilního zařízení. K ochraně před napadením malwarem přispívá skenování každého souboru, aplikace nebo mediálního souboru.

Ochrana proti krádeži
Aplikace Kaspersky Internet Security for Android nyní poskytuje větší ochranu zařízení Android a uložených citlivých údajů díky inovativním funkcím, které napomáhají k ochraně vašich osobních údajů při ztrátě nebo krádeži smartphonu nebo tabletu - a také díky technologiím, které vám mohou pomoci při hledání ztraceného zařízení:

  • Webová správa Anti-Theft Web Management - usnadňuje interakci se ztraceným telefonem nebo tabletem. Portál webové správy Anti-Theft Web Management společnosti Kaspersky vám poskytuje osobní webové řídicí centrum - pro vzdálenou interakci se ztraceným zařízením Android.
  • Lock and Locate - umožňuje na dálku uzamknout zařízení Android a určit jeho polohu.
  • Data Wipe - chrání vaše citlivé údaje - nemáte-li jistotu, že svůj smartphone nebo tablet získáte zpět, aplikace Kaspersky Internet Security for Android vám umožňuje na dálku ze zařízení vymazat osobní údaje. Můžete si nastavit dva typy odstranění - vymazání karty SD + odstranění osobních údajů a nebo vymazání karty SD + reset zařízení.
  • Alarm - pomáhá při hledání zařízení - Pokud si myslíte, že se váš tablet nebo smartphone Android nachází někde v okolí, použijte portál webové správy Kaspersky Anti-Theft Web Management k aktivaci hlasitého alarmu na vašem zařízení - ten bude vyzvánět, dokud jej nedeaktivujete zadáním tajného kódu.
  • Mugshot - pomáhá identifikovat neoprávněné uživatele - funkce, která umožňuje pořídit sérii fotografií osoby používající vaše zařízení Android - a následně fotky odeslat na váš osobní účet v portálu Kaspersky Anti-Theft Web Management
  • SIM Watch pro smartphony - zajišťuje vzdálený přístup i při výměně karty SIM
  • Tajný kód - chrání před odinstalací bezpečnostního softwaru. Bez tohoto tajného kódu není možné z vašeho smartphonu nebo tabletu odinstalovat bezpečnostní software Kaspersky. 

Filtr hovorů a textových zpráv pro smartphony
Abyste mohli přijímat pouze hovory a zprávy SMS, o které máte zájem, aplikace Kaspersky Internet Security for Android obsahuje funkce filtrování hovorů a zpráv, které vám umožňují vyhýbat se nežádoucím hovorům.  

Systémové požadavky:
Android verze 2.3 a vyšší
Minimální rozlišení obrazovky: 320 × 480
65MB volného místa v hlavní paměti zařízení
Podporované procesory: Intel Atom x86, ARM5, ARM6 nebo ARM7 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Kaspersky Internet Security for Android
Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

215 Kč Kaspersky Internet Security for Android CZ, obnova pro 1 zařízení, 1 rok, ESDZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku