Produkt Počet kusů Cena s DPH

Monitorovací systém Dozorce

Program Dozorce je určen k detailnímu monitorování všech činností uživatelů, dění na PC a k vzdálené obsluze počítačů*. K provádění vzdálených operací bude, na základě nastavení, vyžadováno potvrzení uživatele nebo k němu dojde bez jeho vědomí.

Monitorování umožňuje provádění analýz, které informují o vytíženosti a aktivitě zaměstnanců či jiných uživatelů a osob např. v pracovní době nebo sledování provozu počítačů a jejich vytíženosti.

Díky monitorování PC a logování dat získáte přehled o využití počítače, systému, aplikací, sledování internetu (surfování), ICQ, Skype, kontrolu emailů, klávesnice, a mnoho dalšího.

Připojení ke vzdálenému počítači probíhá pomocí lokální sítě nebo FTP serveru. Díky možnosti druhého typu připojení se tak počítač stává připojitelným odkudkoli ze sítě internet (vč. proxy, NAT, firewall). Integrovaná funkce detekce počítačů na lokální síti, ale i FTP, pomůže nalézt instalovaný program na vzdálených počítačích.

Pro přenos výsledků monitoringu lze využít i funkci zasílání záznamů emailem.

Ve spojení s modulem Sestavy získáte možnost tvorby analýz a statistik, za všechna PC a libovolné období, najednou.

Pokud máte zájem o více jak jednu licenci, doporučuji přečíst diskuzi k tomuto programu.

* 1 licence znamená možnost instalace programu na 1 PC. Takže pro zprovoznění vzdáleného připojení k PC je zapotřebí nákup minimálně 2 licencí, umožňující instalaci programu na 2 PC, která se navzájem spojí. 2 licence můžete zakoupit ve zvýhodněném baílčku zde.

Upozornění: doba dodání licence (v závislosti na dodání od výrobce) může být až 3 pracovní dny

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Monitorovací systém Dozorce
Nová licence:

968 Kč Monitorovací systém Dozorce 2 licence

1 997 Kč Monitorovací systém Dozorce 3 licence

2 662 Kč Monitorovací systém Dozorce 4 licence

3 328 Kč Monitorovací systém Dozorce 5 licencí

5 499 Kč Monitorovací systém Dozorce 10 licencíZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku