Produkt Počet kusů Cena s DPH

Landigo Premium Angličtina, licence na 2 roky


 

Jedno předplatné můžete neomezeně používat až na 5 zařízeních (PC, mobil i tablet)

Už žádné výmluvy! Anglicky nebo německy se nyní můžete učit v autě, tramvaji nebo třeba ve vlaku. A navíc spustíte lekce na mobilu, tabletu i počítači! To všechno je možné s novým programem LandiGo. Software Vám zašle každý den cvičení pro zlepšení výslovnosti i poslechu. 
 
 Sleva 75% na kurz angličtiny!

Landigo je vytvořen, aby se učení angličtiny stalo zábavou - učte se zábavnou a efektivní formou. Využijte čas třeba při cestě do práce a vyzkoušejte si cvičení. Po vaší odpovědi si můžete znovu přehrát zvuk kliknutím na správnou odpověď. Je dobré odpověď zopakovat nahlas, mnohem lépe si tak vše zažijete. Landigo funguje na většině současných tabletů a mobilů. 
Používání je jednoduché - stačí kliknout na libovolné slovíčko a otevře se vám okno se slovníkem. Neznámé slovíčko si můžete poslat do svého účtu, abyste jej nezapomněli. Na konci kvízu se vám zobrazí přehled odpovědí. Chybné odpovědi se uloží do vašeho účtu.

Let the cat out of the bag
Znáte frázi "let the cat out of the bag"? Pokud ne, zřejmě nejste zatím pokročilý angličtinář. Nevadí, v Landigo jsme pro vás připravili 7332 kvízových otázek pro pokročilé a středně pokročilé, které vám pomůžou se na tuto úroveň dostat.

 

Klíčové vlastnosti Premium verze:
  • Celkem 14040 otázek ve cvičeních
  • Vše je přeloženo do češtiny
  • ozvučeno a s obrázky
  • Jedno předplatné můžete neomezeně používat až na 5 zařízeních (PC, mobil i tablet)
  • Landigo funguje na mobilech se systémem Android, iOS, Windows Phone a na všech moderních tabletech a samozřejmě i na PC a MAC
Kvízové otázky:
Všech 14040 kvízových otázek je pečlivě rozdělieno do 7 úrovní obtížnosti, vše rozdělili podle kategorií (výuka slovíček, konverzace, nepravidelná slovesa, gramatika, frázová slovesa, idiomy). Chcete se třeba učit nepravidelná slovesa pro začátečníky? Landigo Premium zobrazí překlad a všechny tři nepravidelné tvary.
V Landigo Premium je přes 2400 otázek na nepravidelná slovesa.
 
Učení slovíček
ve kvízu klikněte na jakékoli slovíčko, vyberte si obrázek a uložte si je do svého účtu. V Landigo Premium je neomezený účet pro vlastní slovíčka. Svá slovíčka s obrázky a zvukem máte neustále u sebe.
Slovník zároveň prohledá všechny kvízy (ke slovíčku "beach" našel 16 kvízových otázek). Můžete si je uložit do neomezeného účtu.
Landigo Premium si pamatuje vaše chyby - otázky, ve kterých chybujete si Landigo Premium zapamatuje a uloží do neomezeného účtu.
 
Landigo Premium můžete používat na 5 zařízeních. Vše se ukládá na naše servery. Chyby, které uděláte při kvízech na PC, se vám po přihlášení objeví v mobilu a tabletu. Zařízení se nemusí nijak aktivovat (v jeden den nesmí být přihlášeno více než 5 zařízení či prohlížečů, limit se každý den obnovuje). 
 
Předplatné vám umožní přístup ke všem úrovním na Landigo Premium. V Landigo Premium je vše pečlivě roztříděno do jednotlivých úrovní. Obzvláště pečlivě jsme rozdělili kategorie pro začátečníky (máme třeba kategorii předzačátečníci, kde jsou všechna cvičení extrémně jednoduchá). Na Landigo Premium si přijdou na své i pokročilí angličtináři - na Landigo naleznete přes 3000 kvízových otázek na frázová slovesa a idiomy.  
 
Kurz vyžaduje on-line připojení k internetu

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Landigo
Nová licence:

1 200 Kč Landigo Premium Němčina, licence na 2 roky

1 200 Kč Landigo Premium Italština, licence na 2 roky

1 200 Kč Landigo Premium Španělština, licence na 2 roky

1 200 Kč Landigo Premium Francouzština, licence na 2 roky

1 999 Kč Landigo Premium, balíček jazyků 5v1, licence na 2 rokyZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku