Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe Photoshop CC MP ML (vč. CZ), 12 měsíců

Typ: Elektronická licence, stažení z portálu výrobce
Lokalizace: ML - multijazyčná varianta, obsahuje českou jazykovou verzi
Licence: předplatné na 12 měsíců
Platforma: MP - multiplatformní použití (Windows i Mac)

Víte, že předplatné Adobe Photoshop je možné pořídit až na 4 roky? 
Nově si můžete zvolit vlastní délku období předplatného, a to až na 36 měsíců pro komerční společnosti, a dokonce až na 48 měsíců v případě segmentu EDU a GOV. Nejkratší možné volitelné období zůstává 12 měsíců. 

Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte na e-mailu multilicence@sw.cz nebo telefonicky 481 001 003. 

Zjistit více >>>


Adobe Photoshop CC Vám umožní být svobodnější, rychlejší a výkonnější při vytváření neuvěřitelných snímků. Získáte desítky nových a přepracovaných funkcí, včetně nejdokonalejšího nástroje na zostření. Sdílejte práce se službou Behance®, získejte zpětnou vazbu a předveďte své projekty. Získejte přístup k novým funkcím ihned po jejich vydání. Celý váš kreativní svět je nyní na jednom místě.

S aplikací Photoshop CC, která je součástí služby Creative Cloud, je tvůrčí proces plynulejší, intuitivnější a propojenější. Získejte ji v rámci členství pro jedinou aplikaci, nebo v rámci plného členství ve službě Creative Cloud, které zahrnuje všechny další kreativní nástroje Adobe.

Nové funkce a vlastnosti v aplikaci Photoshop CC:

 • NOVÉ Zcela nové chytré zostření - Bohaté textury, ostré okraje a výrazné detaily. Zcela nová funkce Chytré zostření je nejpokročilejší technologie ostření, jaká je dnes dostupná. Analyzuje obrázky do maximální ostrosti a minimalizuje šumy a světelné kruhy. Současně umožňuje doladění přinášející kvalitní výsledky přirozeného vzhledu.
 • NOVÉ Inteligentní převzorkování - Zvětšujte obrázky s nízkým rozlišením, aby při tisku vypadaly báječně, nebo začněte u většího obrázku a zvětšete ho na velikost plakátu nebo billboardu. Nové převzorkování zachovává detaily a ostrost, aniž by způsobilo šum.
 • NOVÉ Zahrnutí rozšířených funkcí - Photoshop, který je součástí služby Creative Cloud, poskytuje všechny výkonné funkce pro úpravy obrázků a videí, jaké si jen dokážete představit – a nabízí výhodu pokročilých nástrojů pro 3D úpravy a analýzu obrázků, které dříve nabízela aplikace Photoshop Extended.
 • NOVÉ Podpora formátu Camera Raw 8 a vrstev - Použijte úpravy formátu Camera Raw jako filtru u jakékoli vrstvy nebo souboru v aplikaci Photoshop a následně je vylepšete libovolným způsobem. A s novým formátem Adobe® Camera Raw 8 získáváte přesnější způsoby vylepšení obrázků, opravy zkreslené perspektivy a vytváření vinět.
 • NOVÉ Upravitelné zaoblené obdélníky - Je tady jedna z nejžádanějších funkcí. Nyní můžete měnit velikost tvarů, upravovat je a následně znovu upravovat – před nebo po vytvoření. Můžete dokonce upravovat poloměry jednotlivých rohů u zaoblených obdélníků. Pokud je obrazec určený pro web, ušetříte čas exportem dat CSS ze souboru.
 • NOVÉ Výběr více obrazců a cesty - Udělejte více práce s menším počtem kliknutí – vyberte najednou několik cest, obrazců a vektorových masek. I ve vícevrstvých dokumentech se spoustou cest se můžete pomocí nového režimu filtru snadno zaměřit na cestu (a jakoukoli vrstvu), kterou chcete mít přímo na plátně.
 • NOVÉ Redukce chvění fotoaparátu - Zachraňte snímky, o kterých jste si mysleli, že jsou kvůli pohybu fotoaparátu nepoužitelné. Ať bylo rozmazání způsobeno pomalou rychlostí závěrky nebo dlouhou ohniskovou vzdáleností, funkce Redukce otřesů fotoaparátu analyzuje jeho trajektorii a pomůže obnovit ostrost.
 • NOVÉ Rozšířená podpora inteligentních objektů - Díky podpoře inteligentních objektů můžete používat galerii rozostření a efektů zkapalnění tvůrčím způsobem. I když přidáte efekty rozostření nebo obrázek či video posouváte, přetahujete, stlačujete nebo nafukujete, váš původní soubor zůstane nedotčený. Kdykoli upravujte nebo odebírejte efekty – i po uložení souboru.
 • Vylepšené 3D malování - Živé náhledy jsou nyní až stokrát rychlejší a lépe reagují při malování na 3D objekty a mapy textury. S výkonným malířským modulem aplikace Photoshop můžete dodat jakémukoli 3D modelu úžasný vzhled.
 • Vylepšené řezy písma - Trávíte hodiny neustálým zdokonalováním textu? Řezy písma umožňují uložit formátování jako předem nastavené hodnoty, které pak můžete použít pouhým kliknutím. Můžete dokonce definovat řezy písma, které budete používat ve všech dokumentech aplikace Photoshop.
 • NOVÉ Kopírování atributů CSS - Při ručním kódování webového návrhu nemůžete vždy získat prvky, jako jsou zaoblené rohy a barvy, které by odpovídaly předloze. Nyní můžete nechat aplikaci Photoshop vygenerovat kód CSS pro konkrétní prvky návrhu a jednoduše ho zkopírovat a vložit do webového editoru, abyste získali požadované výsledky.
 • NOVÉ Podmíněné akce - Pomocí podmíněných akcí můžete nechat rutinní úlohy zpracování probíhat automaticky. Tyto příkazy používají výrazy pokud/potom k automatickému výběru mezi různými akcemi na základě pravidel, která nastavíte.
 • Vylepšený panel 3D scéna - Vytvářejte hladší přechod z 2D úpravy na 3D pomocí panelu 3D scéna, který nabízí spoustu možností známých z panelu Vrstvy, jako je Duplikovat, Instance, Skupiny a Odstranit.
 • NOVÉ Funkce šetřící čas při pracovních postupech - Ušetřete čas při provádění běžných úkolů díky funkcím, které jsou sice prosté, ale uživatelé jako vy je často žádají. Vytvářejte snadněji cesty pomocí nových kláves úprav, přesouvejte cesty mezerníkem, přidávejte profily ICC do formátů PNG a mnoho dalšího.
 • Vylepšené 3D efekty - Stíny a odrazy mohou vaši 3D kresbu vylepšit, ale mohou jí i uškodit. Díky kvalitnějšímu živému náhledu rychleji dosáhnete vynikajícího vzhledu. Navíc můžete snadno vytvářet lepší efekty záře, osvětlení scény a osvětlení nerovností a povrchu.
 • NOVÉ Import barev z webových souborů - Importujte vzorníky barev přímo ze souborů HTML, CSS nebo SVG jen tak pro inspiraci nebo při hledání vhodných kombinací barev stávajícího webového obsahu.
 • NOVÉ Systémové vyhlazování písma - Získejte realistický náhled vzhledu písma na webu pomocí volby, která je velmi podobná vyhlazování v systému Mac nebo Windows®.
 • NOVÉ Vylepšené filtry Minimum a Maximum - Vytvářejte přesnější masky a výběry pomocí výkonnějších filtrů Minimum a Maximum, které nyní zahrnují možnosti zachování tvaru obdélníku nebo zaoblení.

Požadavky na systém
Windows

 • Procesor: Intel® Pentium® 4 nebo AMD Athlon® 64 (2 GHz nebo rychlejší)
 • Operační systém: Microsoft® Windows® 7 s aktualizací Service Pack 1 nebo Windows 8
 • Paměť: 1 GB RAM
 • Volné místo na pevném disku: 2,5 GB pro instalaci; další volné místo je nutné v průběhu instalace (nelze instalovat na vyměnitelná paměťová zařízení typu flash)
 • Monitor s rozlišením 1024 x 768 (doporučuje se 1280 x 800) a grafickou kartou kompatibilní s rozhraním OpenGL® 2.0, 16bitovou hloubkou barev a 512 MB paměti VRAM (doporučuje se 1 GB)
 • Aktivace softwaru, ověření členství a přístup k online službám vyžadují připojení k internetu a registraci. Aktivace je povinná.

Mac OS

 • Procesor: Vícejádrový procesor Intel s podporou 64bitových systémů
 • Operační systém: Mac OS X verze 10.7 nebo 10.8
 • Paměť: 1 GB RAM
 • Volný prostor na pevném disku: 3,2 GB pro instalaci; další volné místo je nutné během instalace (nelze instalovat na svazek, který používá systém souborů s rozlišováním velkých a malých písmen, ani na vyměnitelná paměťová zařízení typu flash)
 • Monitor s rozlišením 1024 x 768 (doporučuje se 1280 x 800) a grafickou kartou kompatibilní s rozhraním OpenGL 2.0, 16bitovou hloubkou barev a 512 MB paměti VRAM (doporučuje se 1 GB)*
 • Aktivace softwaru, ověření členství a přístup k online službám vyžadují připojení k internetu a registraci. Aktivace je povinná.

Členství v Creative Cloudu je platné na dobu 12 měsíců od prvního nákupu. V průběhu členství je také možné dodatečně dokupovat další licence. Délka platnosti další licence je vždy počítána k datu expirace první licence Creative Cloud, cena za další licence je počítána dle počtu měsíců zbývajících do konce členského období (počet celých měsíců od nákupu další licence do data expirace aktuálního členství, zaokrouhleny nahoru - např. pro 5 měsíců a 12 dnů bude pořízeno členství na 6 měsíců, atd.).

Prodloužení členství není podmínkou a není ani automatické. Licence tedy funguje jako pronájem/předplatné. Před ukončením členství se může zákazník rozhodnout, zdali zakoupí členství na dalších 12 měsíců, a pro kolik licencí. V případě, že aplikace nehodlá dále využívat a licenci neprodlouží, ta automaticky zaniká. Po datu expirace přestávají být aplikace použitelné a je třeba je odinstalovat.

Pro objednání licence v Adobe® Creative Cloudu je třeba jako první krok provést registraci do licenčního programu VIP (Value Incentive Plan) na základě pozvánky. Pozvánku Vám rádi v případě zájmu zašleme.


Licence: cena je za 1 licenci, přičemž licenční ujednání (EULA) povoluje 2 instalace za předpokladu, že nepoběží souběžně. Uvádíme možné příklady (není-li v licenčním ujednání stanoveno jinak): pracovní stanice + osobní počítač doma; pracovní stanice + přenosný počítač apod. Licence pro komerční společnosti a soukromé uživatele (licence je určena i pro domácí soukromé použití).


Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Adobe Photoshop CC
Nová licence:

5 037 Kč Adobe Photoshop CC MP ML (vč. CZ), EDU licence (DEVICE), 12 měsíců

5 812 Kč Adobe Photoshop CC MP ML (vč. CZ), EDU licence (NAMED), 12 měsícůZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku