Produkt Počet kusů Cena s DPH

Movavi Split Movie pro Mac , personal licence

 • Movavi Split Movie pro Mac , personal licence
  anglicky
  Způsob dodání: elektronicky (ESD)

  Původní cena: 518 Kč
  466 Kč
  385 Kč bez DPH

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická
Platforma: Mac
Licenci NENÍ možné použít ke komerčním účelům.

Split Movie pro Mac - chcete vědět, jak ořezávat videa na Macu nebo provádět další základní úpravy videa? Vyzkoušejte Movavi Split Movie pro Mac - praktický nástroj pro jednoduchou manipulaci s videem. Tento software vám pomůže rozdělit MP4, AVI a další typy video formátů na jednotlivé snímky, spojovat jednotlivé video fragmenty, vystřihnout nežádoucí scény nebo zkrátit klip. Na rozdíl od mnoha dalších programů na úpravu videa pro Mac, Split Movie zpracovává multimediální soubory bez re-kódování a post-konverze, což vám umožní zachovat původní kvalitu videa a stříhání videa je tak až 20x rychlejší.
Uploadujte video v různých formátech
Movavi Split Movie pro Mac podporuje spoustu oblíbených formátů: AVI, MOV, WMV, MP4, FLV, MKV, MPG, MTS, M2TS, TS a TOD - zapomeňte tak na problémy s kompatibilitou.

Stříhejte videoklipy
Pokud potřebujete odstranit záznam na začátku nebo na konci videa s Movavi Split Movie to zvládnete jen přes několik kliknutí.

Rozdělujte a spojujte jednotlivé scény
Upravte záběry tak, aby nejlépe reprezentovaly váš projekt. Rozdělte video na dvě nebo více částí a slučte jednotlivé segmenty videa do jednoho klipu.

Vystřihněte přebytečný obsah

Pokud video obsahuje scény, které nechcete ve finálním projektu, Split Film vám je pomůže rychle a jednoduše vystřihnout.

Systémové požadavky:
Mac OS X 10.7 a vyšší
CPU: 64-bit Intel procesor
Rozlišení: 1024x768
RAM: 128 MB
Místo na disku: 120 MB pro instalaci, 750 MB pro další operace

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku