Produkt Počet kusů Cena s DPH

Wondershare Video Converter Ultimate for Windows

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická
Platforma: Windows

Aplikace Wondershare Video Converter Ultimate Vám umožní efektivně převádět a vypalovat doma vytvořená DVD a dokonce i editovat videa – užívejte si videa kdekoliv!

Proč si zvolit Wondershare Video Converter Ultimate:

  • Převádí 30x rychleji než jiné převaděče NOVÉ
  • Úpravy videa ještě rychlejší a jednodušší
  • Vypalování videí na DVD disky, do DVD adresářů nebo do souborů ISO

Wondershare Video Converter Ultimate je extra rychlá digitální DVD vypalovačka a převaděč, který Vám umožní převádět videa na jakýkoliv a z jakéhokoliv video formátu, a to až s 30x rychlejší konverzí. Učiňte svá videa univerzálnější okamžitým převodem na formáty AVI, WMV, MP4, MKV, FLV, 3GP, MPG. Vypalujte video soubory na DVD disky, do DVD adresářů nebo souborů ISO, převádějte domácí videa na jakékoliv video/audio, pro přehrávání na zařízeních. Program nabízí některá výchozí nastavení pro iPhone (včetně iPhone 5)/iPad/iPod/PSP/HTC, Windows Media Player/Movie Maker a další populární zařízení a aplikace.

30x rychlejší převod videa
Převedení filmu, který chcete shlédnout, na formát, který potřebujete, by nemělo být zkouškou trpělivosti. Výkonná přední technologie APEXTRANS od Wondershare Vám přináší neuvěřitelnou rychlost konverze – až 30x rychlejší než u ostatních výrobců.

Mimořádný zážitek z DVD kdekoliv
Rychle a jednoduše vypálí jakékoliv doma vytvořené video do různých formátů na DVD5/DVD 9 disky, do DVD adresářů nebo souborů ISO, navíc s deseti šablonami menu DVD, která učiní Vaše DVD unikátní. Vypaluje více souborů zároveň v dávce.

Upravujte a vylepšujte pro přizpůsobení mediálních souborů
S pomocí VCU je stříhání a ořez hračkou. Větší síla úprav Vám umožní upravovat a přizpůsobovat video prostřednictvím klasických funkcí, včetně střihu, sloučení, oříznutí, otočení, přidání vodoznaku, úprava délky videa atd. Dejte videím osobitý nádech s pomocí až 10 efektů, které učiní úpravy videa/audia zábavným. Přidávejte text, fotografie a spojte dohromady všechny typy včetně videí, audia a obrázků. Nyní je tak jednoduché vytvořit perfektní domácí film.

Systémové požadavky:
Operační systémy
: Windows NT4/2000/2003/XP/Vista/7, a Windows 8
Procesor: >750MHz Intel nebo AMD CPU
Volný prostor na pevném disku: 100 MB nebo více
Paměť: 256 MB RAM nebo vyšší
DVD vypalovačka

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Wondershare Video Converter
Nová licence:

1 686 Kč Wondershare Video Converter Pro for MacZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku