Produkt Počet kusů Cena s DPH
Nabídka již vypršela.

Wise Registry Cleaner Pro

Pročistěte registry, opravte chyby v systému Windows, a udržte tak váš počítač ve špičkovém stavu!

Klíčové vlastnosti: 
 
Multi-user Cleaning
Tato nová funkce je ideální pro počítače, které jsou používány více než jednou osobou. Například počítače v domácnosti, co jsou sdíleny se všemi členy rodiny nebopočítače na veřejných místech. Lidé, kteří mají administrativní práva mohou taktojednoduše skenovat a čistit registry pod všemi uživatelskými účty najednou. Nemusíte se přihlašovat k jednotlivým účtům, abyste mohli skenovat a opravit problémy s registry.

Opravte problémy s registrem a zvyšte tak výkon počítače
Při stálém využívání Windows registr neustále roste, a to i jeho zastaralé položky, což nakonec vede ke snížení výkonu počítače a někdy až k jeho selhání.

Wise Registry Cleaner kontroluje registr systému Windows a najde chyby a zbytkové položky v registru, poté je vyčistí nebo defragmentuje. 
Tím, že opravíte tyto zbytkové a poškozené položky v registru systému Windows, poběží váš systém rychleji a stabilněji.

Funkce zálohování a obnovení
Registr je automaticky před každým čištěním zálohován. V případě problémů pak můžete registr obnovit. Můžete také vytvořit celkovou zálohu registrů nebo zálohu systému. Zálohu můžete provést i ručně, kdykoliv před prováděním jakýchkoli zásadních změn v konfiguraci systému nebo sítě ve vašem počítači.
 
Automatické čištění
V hlavním rozhraní můžete nastavit denní, týdenní nebo měsíční automatické čištění, podle vaší potřeby. Wise Registry Cleaner automaticky vyčistí registr v pozadí, vždy v naplánovaný čas. V nastavení můžete také vytvořit ikonu "Vyčistit jedním kliknutím" a umístit ji na plochu. Díky této funkci můžete vyčisti registry bez nutnosti otevírat Wise Registry Cleaner.
 
Systémové požadavky:
Windows: 10/8/7/Vista/XP Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku