Produkt Počet kusů Cena s DPH

MonkeyPhoto

Ideální program pro přidávání rámečků a tvorbu originálních pohlednic.

Vlastní ovládání programu je velice jednoduché. Stačí vybrat adresář s fotografiemi. Ty se pak zobrazí všechny v jednom pruhu dole v okně programu. Z nich vyberetu tu, kterou chcete použít jako pohlednici (nebo k ní přidat okraj). Fotografie se zobrazí v centrální části okna programu a zde s ní můžete provádět čtyři základní úpravy: otáčet ji, zvýraznit barvy a světlost a převést ji do sépiového odstínu či do tónů šedi. Pak přijde to hlavní, co program nabízí - výběr toho správného rámečku. Na výběr jich máte 112 a vybere si z nich opravdu každý. Jsou tu jednobarevné, veselé, smutné, obdelníkové, oválné či s roztřesenými okraji. Vždy po vybrání rámečku se okamžitě zobrazí náhled, jak s ním bude fotka vypadat.

Jakmile jste se svým výběrem spokojeni můžete upravenou fotografii uložit, poslat někomu e-mailem jako pohlednici či rovnou vytisknout.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku