Produkt Počet kusů Cena s DPH

Express Thumbnail Creator

S použitím programu Express Thumbnail Creator (Instant Gallery Maker) vytvoříte velice snadno a rychle obrázkové galerie připravené k publikaci na webu. Tento opravdu velice příjemný a snadno ovladatelný prográmek vytváří vysoce kvalitní náhledy, dokáže je uspořádat na stránku a vytvořit linky na obrázek v plné velikosti. Umí také změnit velikost a upravit originální obrázky.

Použít můžete přednastavenou HTML šablonu - velice dobře vypadající stránky tak vytvoříte několika kliky myší - nebo obětovat chvilku a přizpůsobit si stránky vlastnímu stylu. V tomto případě máte k dispozici totální kontrolu nad vytvářenou galerií. Express Thumbnail Creator pracuje se všemi oblíbenými formáty (bmp, gif, jpg, png etc.) a vytvořené šablony umožňuje ukládat a později je opět použít.

Zkušební verze programu je plně funkční a nemusíte se obávat, že zničí vaše obrázky nápisem "unregistered version" jak to některé podobné programy dělají. Na stránkách výrobce si můžete mimo jiné prohlédnout i ukázkovou galerii vytvořenou v programu Express Thumbnail Creator.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku