Produkt Počet kusů Cena s DPH

PhotoSlide

Chcete se podělit s Vašemi fotografiemi z dovolené nebo z mejdanu. Vytvořte si jednoduchou prezentaci - slide show z fotek.

Do programu PhotoSlide stačí zadat několik fotek a nastavit po jaké časové prodlevě se mají fotky střídat. Můžete zvolit podkladovou muziku. Pak už stačí vygenerovat výsledný EXE soubor a můžete prohlížet. Nebo soubor vypálíte na CD a pošlete kamarádovi. Kromě toho můžete z fotek udělat i spořič obrazovky, video a nebo HTML album.

Podporované vstupní formáty: jpeg, jpg, jpe, jfif, jif, bmp, dib, rle, win, vst, vda, tga, icb, tiff, tif, fax, eps, pcx, pcc, scr, rpf, rla, sgi, rgba, rgb, bw, psd, pdd, ppm, pgm, pbm, cel, pic, pcd, gif, cut, psp, png

Podporované výstupní formáty: EXE, scr, HTML, avi ...

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku