Produkt Počet kusů Cena s DPH

RAW PhotoDesk

Fotoeditor zaměřený na přímé zpracování RAW souborů z digitálních přístrojů. Podporuje přímo mnoho nativních druhů RAW souborů. Jedná se například o Nikon (NEF), Canon (CRW a CR2), Olympus (ORF), Pentax (PEF), Minoltu (MRW), Fuji (RAF), Sigmu (X3F) a další.

Vedle toho umí pracovat i s formáty jako je JPG, TIFF či PSD, do kterých samozřejmě nabízí možnost uložení načtených RAW souborů.

Mezi základní možnosti práce s fotografiemi patří úprava vyvážení bílé, úprava křivek pro jas, kontrast a barvy, ale například i přidání vodotisku či rámečku. Jako bonus nabízí program zabudovaný nástroj pro tvorbu webovských galerií z vašich fotek.

Pozn.: pro zpracování RAW souborů z Canonu je třeba stáhnout a nainstalovat i podpůrné knihovny pro tento formát

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku