Produkt Počet kusů Cena s DPH

DVD Album Creator

Umožní vám vytvořit profesionální prezentaci z vašich digitálních fotografií. Obsahuje vypalovací program pro vytváření DVD s fotografiemi, vypálené disky lze prohlížet na klasické televizi s DVD přehrávačem.

Kromě videa můžete použít i různé přechodové efekty a zvuky na pozadí. Fotografie v prezentaci lze řadit do kapitol, vytvoříte si vlastní menu pro přepínání mezi kapitolami. Mezi fotografiemi lze přepínat dálkovým ovládáním DVD přehrávače, nebo spustit automatické prohlížení. Navíc můžete k fotografiím připojit až 8 sad titulků, lze použít EXIF data získaná ze snímků.

Tato licence je určená pro osbní použití.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku