Produkt Počet kusů Cena s DPH

Wondershare Photo Collage Studio

Wondershare Photo Collage Studio je nástroj pro tvorbu koláží z digitálních fotografií. Díky tomuto nástroji a vašimi fotografiemi můžete vytvořit až umělecká díla.

Snadno si můžete vytvořit obrovské fotokoláže, na fotografie lze aplikovat různé rámečky a speciální efekty. Pro oživení vašeho výtvoru můžete použít některý z klipartů či Wordartů.

Každý výtvor si můžete vytisknout a po té použít například jako obraz. K dispozici je mnoho nástrojů pro editaci fotografií, můžete je ořezávat, otáčet, přidávat stíny, odstranit barvy atd. Díky přítomným filtrům a maskám můžete vylepšit nepovedené fotografie. Výsledná díla můžete uložit do formátu JPG, GIF, TIFF, PNG či BMP

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku