Produkt Počet kusů Cena s DPH

Video Capture/Convert/Burn DVD Solution

Komplexní balík Video Capture/Conver/Burn DVD Solution pro zpracování domácího videa od nahrání z kamery až po vypálení na DVD.

Program Video Capture/Conver/Burn DVD Solution načte video z DV kamery, vhs kamery, videorekordéru, tv-tuneru nebo webkamery. Nahrávku můžete stříhat, přidávat do ní titulky nebo efekty (obsahuje 40 vestavěných efektů). Nakonec celou videosekvenci můžete vypálit na DVD, SVCD, VCD nebo uložit do jednoho z formátů: AVI (DivX, XviD), MPEG 1,2,4, QuickTime, Real Video, WMV.

Program  Video Capture/Conver/Burn DVD Solution umí video mezi těmito formáty i převádět, k dispozici je i hromadné převádění souborů. Export obrázků nebo audia je samozřejmostí.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku