Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe After Effects CS5.5 WIN ENG UPGRADE z After Effects 7/CS3/CS4

Free upgrade na verzi CS6 
Koupíte-li do 6.5.2012 plnou nebo upgrade verzi produktu Adobe CS5.5 získáte bezplatný nárok na verzi CS6 a navíc ušetříte až 30%. Více informací!


 

Adobe After Effects CS5.5 je výkonný profesionální program pro tvorbu pohyblivé grafiky a poutavých vizuálních efektů pro televizi, film, web a multimédia. Animace ve 2D a 3D prostoru a přesné ovládání vrstev. Plynule přecházejte mezi aplikacemi After Effects a Adobe Premiere Pro či Encore a snadno sdílejte animace s programem Adobe Flash CS5.5 Professional.


Klíčové vlastnosti Adobe After Effects CS5.5
 • Prohledávání časové osy a projektu v Adobe After Effects CS5.5
  Stejně jako v Adobe Premiere Pro CS5.5, najdete tuto funkci i zde. Prohledávání funguje dokonce i pro názvy funkcí. Nepamatujete si, kde přesně se nachází vámi požadovaná funkce? Nevadí, inteligentní prohledávač ji najde stejně jako požadovaný efekt nebo název vloženého filmu.
 • Import 3D vrstev z Photoshopu v Adobe After Effects CS5.5
  Rozšiřuje propojení 3D funkcí Photoshopu a After Effects CS5.5. Statické 3D kompozice připravené ve Photoshopu Extended lze rozpohybovat a dívat se na ně z pohledu kamer zakomponovaných do scény vaší animace. Pokud jste ve Photoshopu nastavili perspektivu pomocí úběžného bodu, je i tato informace použita.
 • Komiksový efekt v Adobe After Effects CS5.5
  Novinka, která jednoduše převede hraný film na kreslený bez toho, abyste museli malovat políčko po políčku. Rozsáhlé možnosti nastavení barev a oblastí barvou vyplňovaných dovolují převést film na komiksový příběh podle vašich představ. Celý proces převodu pracuje ve třech krocích. Nejprve jsou rozpoznávány pohybující se a statické objekty, poté jsou hrany těchto objektů obkresleny a na závěr se vyplní oblasti mezi hranami barvou.
 • Nezávislé klíčové snímky os X, Y a Z v Adobe After Effects CS5.5
  Nebo další 3D rozšíření oceníte, pokud chcete pracovat s pohybem jen v jednom rozměru, nebo kombinovat pohyby v jednotlivých prostorových osách samostatně a nezávisle. Nastavení složitých pohybů tak můžete zjednodušit nastavením klíčových snímků pro jednotlivé osy samostatně v případě, že nechcete ovlivnit pohyby v ostatních osách. Přehlednému nastavení napomáhá i rychlé přepínání jednotlivých pohledů na kompozici 3D scény z virtuální kamery i pohledu na časovou osu kompozice a v neposlední řadě i náhled na celou obrazovku jedním kliknutím.
 • Export do Adobe Flash CS5.5 Professional v Adobe After Effects CS5.5
  Je podstatně rozšířen. Tam, kde bylo nutné v minulých verzích provést export přes filmový formát FLV (třeba pohyblivé textové efekty), je nyní použit formát SWF. Vrstvy, animace a efekty jsou zachovány ve Flash kompatibilním formátu a není problém je dále upravovat v programu  Flash CS5.5 Professional.
 • Mocha od Imaginer Systems v Adobe After Effects CS5.5
  Součástí dodávky Adobe After Effects CS5.5. Mocha je doplněk pro sledování objetu v záběru (tracking). Oproti standardnímu nástroji Track Motion v After Effects Mocha neztratí „kontakt“ s objektem, ani pokud objekt opustí na chvíli záběr. Mocha umí i čtyřbodové sledování objeku, kdy analyzuje pohyb objektu (natočení, vzdálení nebo přiblížení atd.) v 3D prostoru. Pokud chcete třeba na obrazovku televize v záběru vložit jiný film s Mocha to opravdu není problém, i když je kamera v pohybu.

Tento Upgrade je možné použít pouze pokud již vlastníte krabicovou plnou verzi (ne licenci).

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku